Hangi banka kartını çıkarmalıyım?

@Elweald
Yanlış hatırlamıyorsam o limit aylık olarak tekrar 2000 TL oluyor senin için. Limit yetersiz gelirse bankaya söyler limiti arttırsın.
Ek olarak hangi bankayı tercih ettiniz?
@Tim

Türkiye İş Bankası genç kredi kartı nı tercih ettim.

@Elweald
Yanlış hatırlamıyorsam o limit aylık olarak tekrar 2000 TL oluyor senin için. Limit yetersiz gelirse bankaya söyler limiti arttırsın.
Ek olarak hangi bankayı tercih ettiniz?
@Tim

Size bir soru sormak istiyorum ben işte 2000₺ limit verildi ya bana ben onu taksit yaparak harcadım ve bunu ay ay ödeyeceğim aylık kaç TL'ye geliyorsa peki ben içine para atarsam onu normal bir şekilde mesela markette harcarsam onun da geri ödemesi oluyor mu yoksa normal banka kartı gibi mi oluyor.

Teşekkür ederim hocam diğer ay gibi çıkarmayı planlıyorum iş gireceğim bu hafta diğer ay da maaş yattıktan sonra çıkarırım.

Hocam merhaba ben başvuru yaptım ve kabul edildi 2000₺ diye belirlediler limiti ben şeyi sormak istiyorum mesela ben büyük ihtimalle 2000₺ tutarında bir ürünü taksitlendireceğim. Ben bunu taksitlendirdikten sonra ilk ay Bir daha bir şey alamıyor muyum 2000₺ limiti kullandım diye yoksa yine mesela içine para atıp market alışverişine çıkabilir miyim
Taksit tutarı kadar limitiniz gider hocam. Mesela 2000TL'lik ürünü 4 taksitle aldınız atıyorum. Her ay 500TL ödeyeceksiniz. Limitinizin sadece 500TL'lik kısmını kullanılıyor. 1500TL limitiniz kalıyor.

@Elweald , ürünün toplam tutarı kadar limitiniz gider. 2000 TL olan bir ürünü taksitli veya peşin almak hiç fark etmeksizin limitin tamamını götürür. Taksitleri ödedikçe, ödediğin taksit tutarı kadar limit açılır.
Ayrıyetten istediğin zaman borç ödeme kısmından kredi kartına hesabından para atıp limit açabilir ve kullanmaya devam edebilirsin.

Geri
Yukarı