Hangi BIOS dosyasını indirmem gerekiyor?

Dunkel.heit

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar. Anakartımın üzerinde "Foxconn G41MX 2.0 series" yazıyor. AIDA64 ile tarattığımda ise "Foxconn G41MX(-K)" yazıyor. E5450 için BIOS mod indireceğim.
Hangisini indirmem gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle saçma sapan sitelerden indirmeyin, üretici tarafından siteden indirin.
Ek olarak 2.0 indirmeniz gerekiyor ama buradan indirmeyin kesinlikle.
Foxconnun sitesine ulaşamıyorum. Dolayısıyla alternatif sitelerden bulmam gerekiyor. BIOS Modlama yöntemi, BIOS Güncelleme ile aynı mı ? Daha önce hiç denemedim.

Foxconn'un sitesine ulaşamıyorum. Dolayısıyla alternatif sitelerden bulmam gerekiyor. BIOS modlama yöntemi, BIOS güncelleme ile aynı mı? Daha önce hiç denemedim.

Eğer BIOS güncellemeyi gerektirmeyecek durum yoksa dokunma derim BIOS güncelleyince eski kartlarda pek bir değişim olmuyor. Yanlış BIOS'la kartını kullanılmaz hale getirebilirsin.

Foxconnun sitesine ulaşamıyorum. Dolayısıyla alternatif sitelerden bulmam gerekiyor. BIOS Modlama yöntemi, BIOS Güncelleme ile aynı mı ? Daha önce hiç denemedim.
Belirttiğiniz kart zaten 10 yıllık, BIOS güncelleyerek ne yapmayı planlıyorsunuz?
Windows arama kısmına dxdiag yazın ve BIOS sürümünüzü belirtin veya görsel paylaşın.

Belirttiğiniz kart zaten 10 yıllık, BIOS güncelleyerek ne yapmayı planlıyorsunuz?
Windows arama kısmına dxdiag yazın ve BIOS sürümünüzü belirtin veya görsel paylaşın.
Hayır. E5450'yi stabil kullanmak için modlamak istiyorum. Güncellemek ile Modlamak yöntemleri aynı mı bunu öğrenmek istedim.
Eğer BIOS güncellemeyi gerektirmeyecek durum yoksa dokunma derim BIOS güncelleyince eski kartlarda pek bir değişim olmuyor. Yanlış BIOS'la kartını kullanılmaz hale getirebilirsin.
İnternette araştırdığım kadarıyla BIOS Modlanmaz ise E5450 gereğinden fazla ısınıyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı