Hangi bölümü seçmeliyim?

Bu hayatını baştan aşağıya etkileyecek bir konu ve daha sonra vebal altında kalmak istemem açıkçası :) Sana sadece şunu diyebilirim: 4. seçeneği sakın seçme :)
Recep abi staj görüşmelerinde beni ve arkadaşlarımı Apple'ın teknik servisine göndermek isteyenler de oldu bu arada :)
Öyle hoş bir bayan, öyle hoş kelimeler ile anlatıyor ki, sanırsın Apple'ın CEO'su yapacaklar.
Vay anasını, stajda bile çok iyi para alıyorsun. Allah belasını versin muhasebeciliğin.
Dostum muhasebe okumadığım için parayı nasıl yöneteceğimi kitaplardan öğrenmeye çalışıyorum :)
Şu merkez bankası ve faiz olayları falan. İşin içerisinde para geçiyorsa bıkmadan okurum.
Ve parayı gerçekten seviyorum. İlk arabamın Tofaş olması yerine FORD Mustang olması gibi isteklerim var.

abi baya zaman geçmiş :D bende sizin yolunuzdan geçiyorum bölümünden memnunmusun sayısalla filan bir alakası varmı iş bulma açısından kolaymı?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı