Hangi bölümü seçmeliyim?

Matematiğin iyiyse TM'den iyi yere de gidersin iş de bulursun. Bu arada 12'de özele de geçmeyin hiçbir mantığı yok, okul + etüt merkezi daha mantıklı veya dersi kendiniz de evde çalışabiliyorsanız okul yeter bile.

Bilgisayar mühendisliği okudum.

Kapasitem el vermez kısmına takıldım, bu güvensizlik niye? Ayrıca lise biter bitmez üniversiteye girmek zorunda değilsin, gerekirse 1 yıl gece gündüz çalış sonraki yıl sınava girip tercih yap. Bir şey kaybetmezsin hatta başardığında çok şey kazanırsın.

Kapasitem el vermez kısmına takıldım, bu güvensizlik niye? Ayrıca lise biter bitmez üniversiteye girmek zorunda değilsin, gerekirse 1 yıl gece gündüz çalış sonraki yıl sınava girip tercih yap. Bir şey kaybetmezsin hatta başardığında çok şey kazanırsın.
Hocam siz ne iş yapıyordunuz?

Hocam siz ne iş yapıyordunuz?
2006-2009 - Teknik eleman.
2009-2015 - Sistem ve ağ yöneticisi/mühendisi, kurumsal danışman, departman yöneticisi.
2015-2021 - 3 boyutlu modelleme, görselleştirme, mapping, animasyon, mimari sunum, oyun içi modelleme ve kaplama, akışkan mekanikleri.

Neden çok farklı bir alana geçiş yaptığımı merak edecek olursan söyleyeyim; stres yönetimi konusunda bazı kusurlarım ortaya çıktı. İşimi doğru yapamamaya başladığımı fark ettiğimde daha az stresli bir iş alanına geçmek için eğitim aldım.

Son düzenleme:

Sağ olun cevaplarınız için MF seçmeye karar verdim inşallah yapabilirim.

Sağ olun cevaplarınız için MF seçmeye karar verdim inşallah yapabilirim.
Bu yaz çalışabildiğiniz kadar TYT çalışın hocam. Matematiğiniz iyiyse 345'ten başlayın, Apotemi'ye kadar yolu var, onlar daha sonra. Türkçe'den Limit, Paraf ya da Yanıt'tan bir kitap; Sosyalden de bunlardan deneme bitirin. Bu 3 kitabı bu yaz bitirirseniz başlangıçta herkesi ardınızda bırakırsınız. Şu an bunları, o zamanlar yapmamış olmama yanıyorum, gördüğümü de uyarıyorum. (Fenden anlamam ben alanımdan ötürü.)

2006-2009 - Teknik eleman.
2009-2015 - Sistem ve ağ yöneticisi/mühendisi, kurumsal danışman, departman yöneticisi.
2015-2021 - 3 boyutlu modelleme, görselleştirme, mapping, animasyon, mimari sunum, oyun içi modelleme ve kaplama, akışkan mekanikleri.

Neden çok farklı bir alana geçiş yaptığımı merak edecek olursan söyleyeyim; stres yönetimi konusunda bazı kusurlarım ortaya çıktı. İşimi doğru yapamamaya başladığımı fark ettiğimde daha az stresli bir iş alanına geçmek için eğitim aldım.
Teşekkür ederim cevabınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı