Hangi Dell G15 alınmalı?

Hocam mumkunse 11800h ve 3050 Ti almanı tavsiye ederim almışken en iyisini almakta fayda var, eğer ki bütçen yoksa yapacağın işe göre değişir edit ve montaj tarzı işler yapacaksan 5600h alabilirsin gönül rahatlığıyla oyunlarda 120FPS üstü verir gine fakat oyun daha çok oynarım edit le filan işim olmaz diyorsan Intel olan farkı açıcaktır.

Onu almayı düşünüyordum ancak bugün 17k ya çıkınca fiyatı vazgeçtim ve bu iki model arasında kaldım. Yazılımla da uğraşıyorum ve oyun da oynuyorum kararsız kaldım. Bu ikisi arasındaki tavsiyeniz nedir?

Onu almayı düşünüyordum ancak bugün 17k ya çıkınca fiyatı vazgeçtim ve bu iki model arasında kaldım. Yazılımla da uğraşıyorum ve oyun da oynuyorum kararsız kaldım. Bu ikisi arasındaki tavsiyeniz nedir?

Hocam bende hala 14 bin TL yazıyor sepettede aynı şekilde isterseniz kontrol edin zaten onu alıp elinizdeki 8 GB ramide satarsanız 13binlerde bir fiyata gelmiş olur bu sizi her yerden idare eder onun dışında diğer ikisi arasından muhtemelen AMD olanı alırdım ben fakat bende galiba bir tık AMD sevgisi var o yüzden böyle düşünüyor olabilirim yoksa diğeride bayağı mantıklı.
Bence AMD Windows Home keyide var hem.

Bunu bu kodla(TKY8782) alabilirsiniz indirim köşesinde paylaşmışlar.

Hocam bende hala 14 bin TL yazıyor sepettede aynı şekilde isterseniz kontrol edin zaten onu alıp elinizdeki 8 GB ramide satarsanız 13binlerde bir fiyata gelmiş olur bu sizi her yerden idare eder onun dışında diğer ikisi arasından muhtemelen AMD olanı alırdım ben fakat bende galiba bir tık AMD sevgisi var o yüzden böyle düşünüyor olabilirim yoksa diğeride bayağı mantıklı.
Bence AMD Windows Home keyide var hem.

Bunu bu kodla(tky8782) alabilirsiniz indirim köşesinde paylaşmışlar.

Sanırım yurt dışından geliyor o yüzden almam mümkün değil çünkü biraz acelesi var. Tekrar kontrol ettim bende hala 17k gözüküyor. Henüz hala karar vermedim ama AMD 4.GHz Intel 5GHz olduğundan Intel daha mantıklı gibi duruyor benim gözümde.

Son düzenleme:
Sanırım yurt dışından geliyor o yüzden almam mümkün değil çünkü biraz acelesi, var. Tekrar kontrol ettim bende hala 17k gözüküyor. Henüz hala karar vermedim ama AMD 4.GHz Intel 5GHz olduğundan Intel daha mantıklı gibi duruyor benim gözümde.

Hocam GHz'e göre yargılamak çok yanlış dediğim alanlarda ki performans farklarını söyledim Intel dede pişman olmazsın AMD dede.

Hocam GHz'e göre yargılamak çok yanlış dediğim alanlarda ki performans farklarını söyledim Intel dede pişman olmazsın AMD dede.

GHz dışında ne konuda kıyaslamam gerektiği konusunda pek bilgim yok. Hem oyun hem de yazılım ile uğraştığımdan hem tek hem de çok çekirdekli performansta sizce AMD daha mı iyidir?

GHz dışında ne konuda kıyaslamam gerektiği konusunda pek bilgim yok. Hem oyun hem de yazılım ile uğraştığımdan hem tek hem de çok çekirdekli performansta sizce AMD daha mı iyidir?

İyi olacağını düşünüyorum RAM'i garanti takacaksanız direk alin.

Yeni konular

Geri
Yukarı