Hangi Dergiye Abone Olmalıyım?

Daha fazla  
Oyun incelemeleri, donanım, haber gibi bilgileri barındıran bir dergiye abone olmak istiyorum. Sizce hangi dergiye abone olmalıyım? Aklımda Level, Chıp, PC Gamer gibi birkaç isim var ama sizce hangisine abone olmalıyım, neden? Teşekkürler... :):):)

Son düzenleyen: Moderatör:
Dergi döneminin sona erdiğini düşünüyorum. Dergi internet olmadığı zamanlar önemli yer tutuyordu. Çünkü o zamanlar korsan oyun bile bulmak zordu. Bunu da dergiler lehine çevirip dergi yanında oyunlar, demo oyunlar, programlar vs. sunuyordu ve dergi alan kişiler de sırf bunlar için alıyordu. İnsanlar 10-20 yıl öncesinde PC ile de yeni tanışmaya başladığı için ve birçok kişinin ilk bilgisayarı olduğu için nasıl montaj yapılır, nasıl tamir edilir, hangi sorunda ne işlem yapılır falan bilmiyordu. Bunlarla ilgili de güzel rehberler vardı.

Şimdi ise dergilerin ayakta kalabilmesinin tek sebebi reklamlar. Para verip aldığın derginin her sayfasında reklam, 3-4 tane tam sayfa reklam... Sponsorlu ürün tanıtımları, DVD içinde gelen sponsorlu içerikler vs. insanların dergiye olan ilgisi azaldı. Zaten günümüzde bir şeyi araştırmak istediğinde görüntülü, sesli veya videolu olarak internet ortamında bulmak mümkün. Hatta bulmayı geçtim onlarca, yüzlerce kişi tarafından değerlendirmesini bulmak mümkün. Bu sebeple dergi popülerliğini yitirdi. Açıkçası herhangi bir dergiye de abone olmanı tavsiye etmem.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı