Hangi dili öğrenmek istiyorsunuz?

Ben 2 yıldır İspanyolca'yı öğrenmek istiyorum ama maalesef olmuyor artık vazgeçtim. Yazıldığı gibi okunması zor hem de bir kelimenin bir sürü anlamı var zengin bir dil. Peki ya sizler hangi dili öğrenmek istiyorsunuz? Ya da istediğiniz dili öğrendiniz mi?

İngilizce'de kendini geliştir, C seviyesine falan gel. Onun ardından Korece, Azerbaycan dili gibi dilleri öğrenmeye başlayabilirsin.

Son düzenleme:
İngilizce'de kendini geliştir, C seviyesine falan gel. Onun ardından Korece, Moğolca, Azerbaycan dili gibi dilleri öğrenmeye başlayabilirsin.
Bir insan neden Korece gibi tek ülkenin konuştuğu dili geçtim Moğolca neden öğrensin. 10-15 yaş grubunu ayıklamak lazım artık. Konulardaki postların yarısından fazlası çoluk çocuk yorumu.
Ben 2 yıldır İspanyolca'yı öğrenmek istiyorum ama maalesef olmuyor artık vazgeçtim. Yazıldığı gibi okunması zor hem de bir kelimenin bir sürü anlamı var zengin bir dil. Peki ya sizler hangi dili öğrenmek istiyorsunuz? Ya da istediğiniz dili öğrendiniz mi?
İngilizce öğren sonrasına sonra bakarsın şuan en gerekli küresel dil İngilizce.

Sırasıyla;
1. İngilizce
2. İspanyolca
3. Rusça
4. Arapça
5. Almanca (Akademik kısımda değilsen değilsen hiçbir halta yaramaz)

İngilizce'de kendini geliştir, C seviyesine falan gel. Onun ardından Korece, Moğolca, Azerbaycan dili gibi dilleri öğrenmeye başlayabilirsin.

Çok spesifik nedenler harici Moğolca Azerice neden öğrenir ki bir insan 💀 .

Portekizce, İspanyolca ve İtalyancamı mükemmelleştirebilsem benden mutlusu olmaz herhalde.

Almanca ama çok zor imkansız gibi bir şey akıcı konuşman.

Yeni konular

Geri
Yukarı