Hangi dizileri izliyorsunuz?

Ben bu ayın 20'sine kadar bitiririm GOT'u sonra bir kaç bölüm Mad Men izlerim. @Silinen üye'in tavsiyesiyle sararsa devam ederim. :D

Bir de Prison Break ya da Mr. Robot'a başlamak istiyorum ama onların zamanı var daha. Aynı anda bir kaç dizi takip edemem ben. :D Birisine odaklanıp tam izlemem lazım.

Yakında Ray Donovan'a başlayacağım.

Dizinin kapağındaki adam Bay J'ye benziyor. :D

Ben bir 50-60 dakika yokum. The Night Lands

Braking Bad Prison Break izledim. Şuan The Walking Dead izliyorum. Baya sarıyor önerimdir.
Merak ettim acaba The Walking Dead' i nerden izliyorsunuz? Ben 7. Sezonun 8. bölümünde kalmıştım sonra telif olayları falan girdi kaldım orada. Rahat bir şekilde izleyebileceğim bir yer varsa yeniden devam etmek istiyorum.:)

Negan her şeyi değiştirdi.

Onun dışında TWD'nin görevini yapmadığını düşünüyorum.

Global zombi virüsüne hiç bulaşmadı adamlar.

Dizi buradan gitmeliydi.

Varsa yoksa hayatta kalma ve çete savaşları.

Fakat dediğim gibi.

Negan TWD'yi akladı. Daha önce bir villain'a hayranlık duyduğumu hatırlamıyorum. :D Joker hariç. :D

Kızdırmayın beni. :D Hiç mühim değil hocam. :D

Telif olayı hakkında gerçi haklısınız, ben tarayıcıdan izlemediğimden online dizinin de yasaklandığını düşünmedim bir an.

Bence bir aratın Google'dan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı