Hangi dövüş sanatını öğrenmeliyim?

Sokakta kavga edilmez. Özellikle Türkiye'de hiç edilmez. Türkiye'de bıçak, silah çok yaygın ve kimse kullanmaktan çekinmiyor. Kendinizi tam anlamıyla savunacak bir spor dalı arıyorsanız size krav maga öneririm. İstanbul içinde iseniz salon önerisi dahi yapabilirim.

Hocam krav maga yı bilmiyordum araştırdım ve ilgimi çekti, İstanbul'da yaşıyorum salon önerebilir misiniz? Bir de salon hakkında içeriği ve fiyatı ile ilgili bilgi verirseniz çok iyi olur.

Hocam krav maga yı bilmiyordum araştırdım ve ilgimi çekti, İstanbul'da yaşıyorum salon önerebilir misiniz? Bir de salon hakkında içeriği ve fiyatı ile ilgili bilgi verirseniz çok iyi olur.
Sigma Krav Maga'yı önerebilirim.Benim gittiğim salon kapatıldı uzun bir süre önce kendi salonumu öneremeyeceğim size o yüzden. Ataşehir ve Kadıköy'de şubeleri var yanılmıyorsam. Salon içeriği olarak ne kastettiğinizi anlamadım. Fiyat bilgisi şuanlık bilmiyorum ancak telefonla veya adreslerine giderek hem içerik hem de fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Şahsen boks kursuna gidiyorum bence Boks'a gitmelisiniz. (fiziksel herhangi bir sorununuz yok ise)

Güres, judo, jui jutsu tarzı yerde yapılan dövüs sanatlarına yönelme(sokak için il tercihin olmasın yani amabilmek sana bogusma anında fayda saglar) yorumlarda krav maga yazanlar olmus ancak TR de krav maga ögretilen yerlerin cogu şu an tanısıklı dövüs esasında ögretiyor yani ciddi bir anda kullanman cok zor uzun sure pratik gerektiren bir sanat cunku-en etkili olanı bokstur ayrıca en kısa sürede ogrenebilecegin, en etkiliden kastım birisi sana saldırmaya çalıssa dövüs sporları içinde en hızlı kavrayabilkecegin odur.

Yeni konular

Geri
Yukarı