Hangi ekran kartını kullanıyorsunuz ve memnun musunuz?

GTX 560 Ti 1 GB Asus DirectII modelini kullanıyorum. Çok ağır oyunları oynamadığım için bana yeterli ama tabii ki isterim bir RX 570'im olsun :D Alacaktım da 2. el buluşma da kart sorunlu çıktı.

Bende bu ekran kartını almayı düşünüyorum. Kullandığın kadarıyla tavsiye eder misin?[emoji848]
@Alonly
Biraz daha üzerine koyup x modelini alabilirsin. Veremem o kadar diyorsan Ventus modelini alabilirsin. Oc versiyonu olanı değil ama düz Ventus modelini al. Soğutması daha iyi bence.

Rx570 kullanıyorum. Sapphire Nitro+ 4gb modeli. Fortnite'da işlemcime (R3 2200G) darboğaz yapması dışında sorun yok. Geri kalan oyunları yüksek ayarlarda oynayabiliyorum. Genelde csgo oynuyorum onda da iyi bir performans sergiliyor.

Palit GTX 1060 6 GB Jetstream kullanıyorum. Sıcaklık ve performans konusunda çok memnunum. Bu aralar RTX 2060 ile değiştirmeyi düşünüyordum ama bütçeyi PlayStation 4 ve bir kaç exclusive oyun almak için harcayınca kaldı. Zaten bu saatten sonra PC üzerinden ağırlıklı olarak rekabetçi oyunlar oynarım, kart da bu oyunlarda uzun yıllar yeter :D

Yeni konular

Geri
Yukarı