Hangi GTA 5 Paketini almalıyım?

Daha fazla  
Fiyatına göre hangisi mantıklı olur sizce? Megalodon olan paket neden pahalı böyle acaba?

gta5.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatına göre hangisi mantıklı olur sizce? Megalodon olan paket neden pahalı böyle acaba?

Eki Görüntüle 706122

Oyunun pek bir amacı kalmadı alacaksanız Online kısmı Türkiye ekonomisi gibi Rockstar oyuncularla ilgilenmiyor bile sevdiğin bir arabayı almak istersen 5-6 saat para kasmalısın oyunda birşeyleri satın almak çok zor birçok kişi bu durumdan sıkıldı ve Rockstar'da oyunun ekono misini düzeltmedi sonuç:
Neredeyse herkes glitch ve hileye başvurdu hepsini banladılar, banlanan oyuncular GTA Online'yi sildi diğer oyuncular ise sıkıldığı için sildi GTA Online artık ölü bir oyun.

En ucuzunu alın. Zaten o paketler Online mod için avantajlar sağlıyor. Online modu da şu Epic Games faciasından sonra bitti.

Yok be, hâlâ efsane ve gerçek para kazanabiliyorsun. Nasıl abi GTA'dan para mı kazancam deme. Briktirdiğin paraların satışını yaparak para kazanabiliyorsun. Açıkçası ben kazandım ve oyuncu çoğalmasıyla efsane oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok be, hâlâ efsane ve gerçek para kazanabiliyorsun. Nasıl abi GTA'dan para mı kazancam deme. Briktirdiğin paraların satışını yaparak para kazanabiliyorsun. Açıkçası ben kazandım ve oyuncu çoğalmasıyla efsane oldu.
Biriktirdiğin parayı nasıl satıyorsun?

E benim 280M dolarım var. :) Hesabı mı satıyorsunuz direk?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı