Hangi GTX 1060 alınmalı?

Başlamadan önce ben bilgisayar toplamayı düşünüyorum ve tabii ki bunu en iyi fiyat performans parçalar ile ilgili olmasını istiyorum. Ama ekran kartları konusunda çok kararsız kaldım. Toplayacağım PC'de ise en azından 1 Ryzen 5 modeli ve GTX 1060 ekran kartı sıfır olarak elimde bulunsun istiyorum. Bazı sitelerden araştırdım ancak bulamadım. GTX 1060 modelinin en ucuz ve fiyatına göre en iyi performansı veren modeli hangisidir ve nerede bulabilirim? Önerilerinizi bekliyorum. Bir ara bu modeli bulmuştum:

Eki Görüntüle 352326

Ben zamanında ne kadar çok istemiştim bu ekran kartını meğersem, bugünlerde artık yüzüne bile bakmadığım bir ekran kartı olmaktan fazla öteye gidemez. Aradan 2 yıl geçti ve bu hikayenin sonu kısmen de olsa mutlu bitti. Kendime hâlen iyi bir bilgisayar toplayamamış olsam bile abim kendine laptop aldı ve benim de o laptopta oyun oynamama izin veriyor bu arada aldığı laptop ta sağlam bir laptop yani öyle orta sınıf bir laptop da değil. Aldığı laptop da Monster Tulpar T7 v19.7. bu laptop benim için adeta rüya gibi ve ben o rüyayı şu anda yaşıyorum. Bu zamana kadar attığınız mesajlar ve verdiğiniz geri dönüşler için teşekkür ederim. Birdahakine yardıma ihtiyacım olursa tekrardan konu açmayı düşünüyorum ve bu konuyu tarihin tozlu sayfalarına gömüyorum. :)

Dosya Ekleri

• IMG_20210325_183621.jpg
    IMG_20210325_183621.jpg
    161,8 KB · Görüntüleme: 22

Yeni konular

Geri
Yukarı