Hangi Güç Kaynağını Almalıyım?

cx600 daha kalitedir diye biliyorum ama emin değilim hangisi daha iyiydi.Normalde cx600 modüler modeli de vardı ama şu an bulamadım webdenal 'da

moduler olması kayıp yaşatıyormu biryerde okumuştum moduler almayın diye

ama yeni modeller hep modüler kablo kalabağından kurtuluyorsun güzel birsey

ozaman cx serisi buluayım yardım edersen sodax kardeş

VS650 12 volt kanalından 600 watt veriyor.
CX600 ise 12 volt kanalından 552 watt veriyor.

Corsair VS650 mi? Corsair CX600 mü?

Şöyle söyleyeyim CX serisinde eskidem cızırdama gibi sorunlar varmış ama revizyona uğrayınca çözülmüş artık.

Ve şuan CX serisi bileşen kalitesi olarak VS serisinden bir tık üstün. Ve VS serisinde modüler yok.Modüler güç kaybı hiç duymadım şuana kadar.

Derseni 10 numara bir PSU olsun bu işin babası sadece PSU üretimi yapan Seasonic gayet kaliteli olduğu gibi diğerlerine nazaran fiyatı biraz daha fazla gibidir.

Ama Corsair ve Cooler Master da gayet kaliteli ve yeterli PSU yapıyor.
Yerinizde olsam CX 600 modüler yada CX600 alırdım

Kusura bakma ceza yedim de neyse soruya gelirsek 2.el filan olmaz Psu'da bence sen yepyeni cx600 al o kadar uçuk bir fiyatı yok 60 lira daha fazla verip yepyeni almak varken ileriki yıllarda pişmanlık çekmek (eğer adam bişey yapmışsa) sana kalmış.Ki yeni almanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı