Hangi internet alınmalı?

İnterneti değiştirmek istiyorum bundan bıktım artık çekmiyor çok yavaş ve sıkıntı çıkartıyor ad vermeyeceğim oyunlarda 300-1000 pingle oynuyorum. Hangi interneti önerirsiniz? Altyapı baktım hiçbir şey anlamadım hızlı oyunlarda düşük ping olmasını istiyorum. Takımımdaki oyunculara bakıyorum 9 pingleri var internetin ne diyorum çoğunlukla Turkcell veya TurkNet diyorlar.

Gigafiber varsa zaten geç ben şu an TurkNet'e yeni geçtim 1 haftadır internet sinyali yok ve gelmiyorlar servisler çok yavaş bunu düşünerek al.

Altyapınız gayet güzel :D Zamanında türk telekom altyapısıyla başka bir internet sağlayıcısı kullandım o kadar kötü bir deneyimdi ki benim için o günden sonra bir daha tövbe başka sağlayıcıya geçmem dedim. Benim için evime gelen kablo kiminse internet aboneliğini de ondan alırım kafam rahat olur. Öteki sağlayıcılardan pahalı oluyor biliyorum ama en ufak bir sorun bile yaşasam en fazla yarım saat içinde çözülüyor.

Bir de acaba sizin modeminiz arızalı olabilir mi? Çünkü hat değerleriniz gerçekten güzel. Ya da siz oyundayken başka birisi modeme yükleniyor da olabilir.

Teşekkür ederim.

teşekkür ederim.
Hocam link olarak attigim deneyim konusundada belirttim okudunuzmu bilmiyorum ancak haziran zami gelmedi daha her iss de oldugu gibi netspeede de haziranda zam gelebilir ancak fiyat olarak turkneti gecmez buyuk ihtimal cunku turknet zam yaptigindan bu yana netspeed abone sayisini baya bi arttirdi. Ayrica netspeede gececekseniz davet kodu atabilirim 12 ayligina 5'er tl indirim yansir faturaniza.
Hocam atmayıncaki halide gördük ağır kaos ortamı vardı.
Orasi oyle ancak bu gibi durumlarda sadece duzeltme yapiyorlardi sonradan hakli bulup cezayi kaldirdilar zaten.

Altyapınız gayet güzel :D zamanında Türk Telekom altyapısıyla başka bir internet sağlayıcısı kullandım o kadar kötü bir deneyimdi ki benim için o günden sonra bir daha tövbe başka sağlayıcıya geçmem dedim. Benim için evime gelen kablo kiminse internet aboneliğini de ondan alırım kafam rahat olur. Öteki sağlayıcılardan pahalı oluyor biliyorum ama en ufak bir sorun bile yaşasam en fazla yarım saat içinde çözülüyor.

Bir de acaba sizin modeminiz arızalı olabilir mi? Çünkü hat değerleriniz gerçekten güzel. Ya da siz oyundayken başka birisi modeme yükleniyor da olabilir.

Oyuna evde 1 kişi girmek zorunda eğer 2-3 kişi oyuna girerse ping 300-1000 oluyor ve evde kavga çıkıyor ben gireceğim diye interneti herkes kullanabilsin diye alındı 1 kişi girmek zorunda.
Hocam link olarak attigim deneyim konusundada belirttim okudunuzmu bilmiyorum ancak haziran zammı gelmedi daha her ISS de oldugu gibi Netspeed'e de Haziran'da zam gelebilir ancak fiyat olarak TurkNet'i gecmez buyuk ihtimal cunku TurkNet zam yaptigindan bu yana Netspeed abone sayisini bayağı bir arttirdi. Ayrica Netspeed'e gececekseniz davet kodu atabilirim 12 ayligina 5'er TL indirim yansir faturaniza.

Orasi oyle ancak bu gibi durumlarda sadece duzeltme yapiyorlardi sonradan hakli bulup cezayi kaldirdilar zaten.

Şu an kendi internetimizden aboneliğinden çıkacağız sonra bunu alacağız şu an onla uğraşıcaz çıkmak için.

Şu an kendi internetimizden aboneliğinden çıkacağız sonra bunu alacağız şu an onla uğraşıcaz çıkmak için.
Hocam superonlinenin bitmesine az sure kaldiysa siz iptal etmeyin cunku netspeede gecis basvurusu atarsiniz hem onlar iptal eder hemde kurulum ucreti odemezssiniz. Ama bu kurulum ucreti meselesi superonlineyi tt altyapisi uzerinden kullaninca oluyor. Hangi sekilde kullaniyorsunuz siz?

İnterneti değiştirmek istiyorum bundan bıktım artık çekmiyor çok yavaş ve sıkıntı çıkartıyor ad vermeyeceğim oyunlarda 300-1000 pingle oynuyorum. Hangi interneti önerirsiniz? Altyapı baktım hiçbir şey anlamadım hızlı oyunlarda düşük ping olmasını istiyorum. Takımımdaki oyunculara bakıyorum 9 pingleri var internetin ne diyorum çoğunlukla Turkcell veya TurkNet diyorlar.

Hocam Kablonet altyapısı varsa direkt geç ben 1 haftadır kullanıyorum çok iyi ( GPON ) fiber 100 Mbps kullanıyorum. Önerimdir

Yeni konular

Geri
Yukarı