Hangi internet markasını kullanıyorsunuz ve memnun musunuz?

HunterLoll

Centipat
Daha fazla  
Yakın zamanda yeni bir sabit internet alacağız. Önceden Türk Telekom kullanırdık. Daha almamıza zaman olduğu için size de sormak istedim. Hangi marka interneti kullanıyorsunuz? Memnun musunuz? Aylık ne kadar ödeme yapıyorsunuz? Belli zamanlarda kesinti oluyor mu? Cevaplarsanız sevinirim.

Dostum bu internet mevzusu neredeyse tüm markalarda aynı senin evinde hangi marka daha çok Mbps veriyor o önemli.

zamanda yeni bir sabit internet alacağız. Önceden Türk Telekom kullanırdık. Daha almamıza zaman olduğu için size de sormak istedim. Hangi marka interneti kullanıyorsunuz? Memnun musunuz? Aylık ne kadar ödeme yapıyorsunuz? Belli zamanlarda kesinti oluyor mu? Cevaplarsanız sevinirim.
TTNET 20 megabit kullanıyorum ama altyapım desteklemediği için 15-17 seyrediyor. Yakın bir vakitte millenicom geçeceğim çünkü ödediğim miktara 100 megabite kadar internet alabiliyorsunuz.

Türk Telekom pardon Arap Telekom kullanıyorum.

Altyapıyı fibere geçirecekler. Fakat şu anki ile konuşmak gerekirse çöp. CGNAT havuzu aşarı derece çöp. Statik IP alınca ping değerleri 50-60'lardan 30-40'lara düşüyor. Bazen 50 oluyor.

Yakın zamanda yeni bir sabit internet alacağız. Önceden Türk Telekom kullanırdık. Daha almamıza zaman olduğu için size de sormak istedim. Hangi marka interneti kullanıyorsunuz? Memnun musunuz? Aylık ne kadar ödeme yapıyorsunuz? Belli zamanlarda kesinti oluyor mu? Cevaplarsanız sevinirim.
Hocam bulunduğunuz yerde Türk Telekom'un fiber altyapısı var ise tüm firmalar bu altyapıyı kullanacaktır. En ucuzu hangisi ise ona yöneltebilirsiniz, benim tavsiyem ise Türknet olacaktır. Çünkü Türknet altyapınızın desteklediği en üst hızı size sağlayıp fiyatta fark istemiyor en son 85 TL idi. Ayrıca taahhüt yapmıyor istediğiniz zaman fes edebiliyorsunuz. Fiber altyapınız yok ise, kendimden örnek vereyim bulunduğum yerde Türk Telekom fiber altyapı yok ama Türkcell buraya kendi fiber hattını çekmiş ve sadece kendisi kullanıyor. Başka firmalar ile paylaşmıyor. Benim hızım 35 bit 99 TL.

Yeni konular

Geri
Yukarı