Hangi internet sağlayıcısına geçilmeli?

berkk9

Centipat
Şu an TTNET kullanıyorum ve verdikleri hızın paketle gram alakası yok kaç kere aradım hepsinde geçiştirdiler. Paketin bitmesine az bir süre kaldı hangi sağlayıcıya geçmem daha mantıklı?

Şu an TTNET kullanıyorum ve verdikleri hızın paketle gram alakası yok kaç kere aradım hepsinde geçiştirdiler. Paketin bitmesine az bir süre kaldı hangi sağlayıcıya geçmem daha mantıklı?

TurkNet'e geçebilirsiniz. Şu an kullandığım bir firma; herhangi bir kesilme, hız azalması görmedim.
Netspeed kullananlarda var ona da geçebilir. Bana göre bunların en büyük artıları taahhütsüz olması. İstediğiniz zaman başka bir ISS'e geçebilirsiniz.

İyi hızı var önemi var mı? TTNET'te 95 TL'ye 13 Mbps internet ile mi? Yetinmem lazım.

İhtiyacını senin belirlemen lazım, Online oyunlarda ping daha önemli...
Film izleyip dosya indiriyorsan indirme hızı önemli.
Torrent kullanıp ratio kasıyorsan / ya da yayın açıyorsan upload hızları önemli.

İhtiyacının üstündeki paketlere dünya para vermen gerekmiyor. Tivibu (giriş paket) + 15Mbps internete 125TL veriyorum. (indirme hızı bazen üzüyor: 1.6 mb/sn) bana yetiyor.

TTNET'i hiç zaman tavsiye etmiyorum. Şirket polikaları çok kötü 4-5 ay sonra hızları yarı yarıya illa düşüyor. Ve faturaları nakit ödemeyin mutlaka banka kanalı üzerinden ödeyin. 1-2 yıl sonra Sürpriz ile karşılaşmayın.

İhtiyacını senin belirlemen lazım, Online oyunlarda ping daha önemli...
Film izleyip dosya indiriyorsan indirme hızı önemli.
Torrent kullanıp ratio kasıyorsan / ya da yayın açıyorsan upload hızları önemli.

İhtiyacının üstündeki paketlere dünya para vermen gerekmiyor. Tivibu (giriş paket) + 15Mbps internete 125TL veriyorum. (indirme hızı bazen üzüyor: 1.6 mb/sn) bana yetiyor.

TTNET'i hiç zaman tavsiye etmiyorum. Şirket polikaları çok kötü 4-5 ay sonra hızları yarı yarıya illa düşüyor. Ve faturaları nakit ödemeyin mutlaka banka kanalı üzerinden ödeyin. 1-2 yıl sonra Sürpriz ile karşılaşmayın.

Herkes TTNET'den kötü diyor ama bize 24 Mbps hız alacaksınız dediler ve bir kez bile 20 Mbps altına düşmedi

Herkes TTNET'den kötü diyor ama bize 24 Mbps hız alacaksınız dediler ve bir kez bile 20 Mbps altına düşmedi.

Felsefede "tüme varım" diye bir şey var ilk karşılaştığım alman sarışındı, 2. de sarışındı, 3. de 4.de sarışındı. O zaman tüm almanlar sarışındır. Çoğunluk kötü diyorsa bu firma kötüdür.
Bu herkes için kötü olduğu anlamına gelmez.

Geri
Yukarı