Hangi internet sağlayıcısına geçilmeli?

Flamtr34

Hectopat
Türk Telekom kullanıcısıyım fakat sorunlar yaşıyorum. 10 qün sonra taahhüdüm doluyor sizce:
TurkNet mi?
Millenicom mu?
Türk Telekom mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence de altyapıyı öğrenip seçin. Ben Adana-İstanbul-Ankara'da Kablonet'e geçtim açıkçası hepsinden aşırı memnunum. Hız-ms açısından çok iyi. Stabillikten 1 puan kırabilirim sadece. 3 şehirde de merkezi yerlerde oturduğumu ifade edeyim.

Firmaların sitesinden altyapınızı sorgulayın ona göre geçin.
Hangi firmanın altyapısı mevcut sizde?

Türk Telekom altyapısı mevcur TurkNet'te Türk Telekom altyapısını kullanıyor.

Eğer altyapınız var ise TurkNet'i öneririm.

Kullanıcı mısınız TurkNet'i daha mı iyi?

TurkNet'ten altyapı sorgulaması yapınız eğer uygun değerler varsa şiddetle TurkNet seçmenizi öneririm.

TurkNet kullanıcısı mısınız memnun musunuz?

Türk Telekom'la sorun yaşayıp seçenekler arasına Türk Telekom yazmanız çok ironik olmuş.
Bu önerilere ek Netspeed'i de öneriyorum. Sitelerinden altyapı sorgularını yapın.

Türk Telekom yazma nedenim altyapı Türk Telekom'un war TurkNet'te Türk Telekom'un altyapısını kullanıyor yani Türk Telekom'a dewam mı edeyim öneriye qöre qibisinden yazdım seçeneklere.

Bence de altyapıyı öğrenip seçin. Ben Adana-İstanbul-Ankara'da Kablonet'e geçtim açıkçası hepsinden aşırı memnunum. Hız-ms açısından çok iyi. Stabillikten 1 puan kırabilirim sadece. 3 şehirde de merkezi yerlerde oturduğumu ifade edeyim.

İlçede oturuyorum ama önerinize dayanarak altyapısına bakacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şahsen ben TurkNet kullanıyorum ve gayet memnunum. Ama öncelikle altyapınızı sorgulayın ve hangisi size daha uygun gelirse ona geçmenizi öneririm.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı