Hangi internet sağlayıcısına geçmeliyim?

Kablonet kullanıyorum normalde Türk Telekom kullanıyordum 2 ay öncesine kadar VDSL 50 Mbps paketinı kullanıyordum şimdi Kablonet'e geçtim bayağı memnunum. Spor paketiyle birlikte 105 TL.
1610065348368.png

Kablonet kullanıyorum normalde Türk Telekom kullanıyordum 2 ay öncesine kadar VDSL 50 Mbps paketinı kullanıyordum şimdi Kablonet'e geçtim bayağı memnunum. Spor paketiyle birlikte 105 TL.
Eki Görüntüle 823315
Kesilme,kopma oluyor mu? Spor paketi TV için değil mi? Bein Sports var mı?

Kesilme, kopma oluyor mu? Spor paketi TV için değil mi? beIN sports var mı?

Kesilme kopma daha olmadı tek eksisi Wi-Fi 5GHz'de sıkıntı olmuyor ama modeme yakın olmam lazım 2.4 GHz biraz kötü router almak gerekebilir. Spor paketi TV için istersen beIN sports verebiliyorlar ama ben almadım bende NBA TV ve s Sport var.

Yanlış olduğunu bildiğin halde neden önerdiniz peki. Başından belli hatalıydı belli. TurkNet'e geçene kadar o site bana yine maks 8 söylüyordu. TurkNet'e geçince 15 oldu ama kat ve kat fazlasını alıyorum. Eğer TurkNet düşünürseniz: Hız, Altyapı ve Fiber İnternet Sorgulama - TurkNet

Hocam internette sıkıntı yok veya verdikleri hızda. Sadece yeni geldi sorgulama hizmeti ve şu anda yanlış çalışıyor. Ne bu NetSpeed düşmanlığı?

İyi midir bu acaba. Görsel aşağıya kaymış düzenleyemedim biraz acemiyim de aşağıdan bakarsınız.

Yanlış olduğunu bildiğin halde neden önerdiniz peki. Başından belli hatalıydı belli. TurkNet'e geçene kadar o site bana yine maks 8 söylüyordu. TurkNet'e geçince 15 oldu ama kat ve kat fazlasını alıyorum. Eğer TurkNet düşünürseniz: Hız, Altyapı ve Fiber İnternet Sorgulama - TurkNet

TurkNet sitesinden yaptığımda dün 75 Mbps önerdi bugün 16 öneriyor tekrar denedim 35 öneriyor anlayamadım.

Dosya Ekleri

• 36E260B5-4CD0-45CD-91D8-EB2874CB3175.png
    36E260B5-4CD0-45CD-91D8-EB2874CB3175.png
    284,1 KB · Görüntüleme: 43

Geri
Yukarı