Hangi internet sağlayıcısına geçmeliyim?

Efe Nail Koç

Hectopat
Merhaba. Türk Telekom'un 24 Mbps'lik paketini kullanmaktayım. Türk Telekom, Superonline vs'de tarife fiyatları cok yüksek. 50-100 Mbps aralığında bir paket istiyorum, mümkünse 160-170 TL'yi geçmesin ve stabil bir değerde pingsiz kullanım benim için önemli.

Netspeed için iyi diyorlar. Buradan bakabilirsiniz.

2 yıla yakındır TurkNet kullanıyorum çok memnunum fakat maalesef son gelen zamla beraber 250 TL oldu ve gerçekten çok can sıkıcı bu yüzden öneremiyorum. Şu linkten Netspeed için altyapı sorgulaması yapabilirsin. Fiyatları 110 ila 160 TL arası değişiyor. Altyapı varsa kendine uygun bir pakete geçip kullanabilirsin 👍

TurkNet kullanıyorum haftada 2 gun garanti internet gidiyor arayinca bolgenizde calisma var uyarisi verip telefon kapaniyor ama diger komsularimda oyle bir sıkıntı yok ama yalan soylemiyiyim hiz konusunda sikayetci degilim.

TurkNet GigaFiber altyapın varsa TurkNet öneririm. Uzun süredir kullanıyorum şu ana kadar canımı sıkan bir şey olmadı. Altyapı yoksa Netspeed olabilir. Zamanında onu da belli bir süre kullanmıştım o da güzeldi.

TurkNet kullanıyorum haftada 2 gun garanti internet gidiyor arayinca bolgenizde calisma var uyarisi verip telefon kapaniyor ama diger komsularimda oyle bir sıkıntı yok ama yalan soylemiyiyim hiz konusunda sikayetci degilim.
Kullandığın GigaFiber değilse TurkNET kaynaklı değil Türk Telekom kaynaklı arıza vardır. Türk Telekom'da da böyle şeyler çok normal zaten . :D :D

Komsularim t

Kullandığın GigaFiber değilse TurkNet kaynaklı değil Türk Telekom kaynaklı arıza vardır. Türk Telekom'da da böyle şeyler çok normal zaten. :D :D

Kanka ust komsum Türk Telekom'lu adamda bir şey yokken bende bolgenizde Türk Telekom kaynakli altyapı calismasi vardir diyor simdi kim suclu burada.

Kullandığın GigaFiber değilse TurkNet kaynaklı değil Türk Telekom kaynaklı arıza vardır. Türk Telekom'da da böyle şeyler çok normal zaten. :D :D

Internetin gitmesi sıkıntı degil zaten musteri hizmetlerini arayinca sadece bolgenizde calisma var ladini duymaktan sikildim artik cop bir musteri hizmetleri bar zaten Türk Telekom bu konuda daha iyi.

Komsularim t

Kanka ust komsum Türk Telekom'lu adamda bir şey yokken bende bolgenizde Türk Telekom kaynakli altyapı calismasi vardir diyor simdi kim suclu burada.

Internetin gitmesi sıkıntı degil zaten musteri hizmetlerini arayinca sadece bolgenizde calisma var ladini duymaktan sikildim artik cop bir musteri hizmetleri bar zaten Türk Telekom bu konuda daha iyi.
TurkNET'in müşteri temsilcileri yok evet maalesef tek dezavantajı bu sanırım.

TurkNet'in müşteri temsilcileri yok evet maalesef tek dezavantajı bu sanırım.

Fiber olan kısımda arıyorum 2 dakika sürmeden müşteri temsilcim ile görüşüyorum. Son dönemde bina içi kablomu kopardılar 24 saat içinde bir arkadaş gelip kabloyu yeniden çekti ve masraf ödemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı