Hangi internet sağlayıcısını kullanıyorsunuz?

Can Tunga

Femtopat
Daha fazla  
Mahallemde ve apartmanımda fiber var, TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum.
Kimisi memnun, kimisi şikayetçi, apartmandakilerin hepsi de Türk Telekom... Biraz kararsızım.
Tecrübelerinizi dinlemek isterim.

Vodafone kullanıyordum PC topladıktan sonra pingler vs derken çok sıkıntı çektim türk telekoma geçtim şimdi eve gelip bağlamalarını bekliyorum.

1 aya yakın bir süredir GigaFiber kullanıyorum şu an hızlarından memnunum bir sorunum olduğunda fiber destek hattından hemen hallediyorlar tavsiye edebilirim.

Fiber altyapı var Türk Telekom'a ait. Binaya kadar fiber. 100 Mbit alabiliyorum maksimum. Yaklaşık 3 yıl boyunca Netspeed kullandım. TurkNet'e geçiş yaptım. Online oyunlarda daha iyi ping süresi aldım. Vestel router verdiler. Biraz korktum bu routerdan açıkçası ama bir sıkıntı yaşatmadı. Netspeed ile de pek problem yaşamamıştım. TurkNet'i deneyimlemek amacıyla geçtim. Şimdilik memnunum.

UyduNet kullanıyorum çok memnunum tabii apartmanda UyduNet kutusu var ise tavsiye ederim.

Türk Telekom'un kutusu var fiber.

Fiber altyapı var Türk Telekom'a ait. Binaya kadar fiber. 100 Mbit alabiliyorum maksimum. Yaklaşık 3 yıl boyunca Netspeed kullandım. TurkNet'e geçiş yaptım. Online oyunlarda daha iyi ping süresi aldım. Vestel router verdiler. Biraz korktum bu routerdan açıkçası ama bir sıkıntı yaşatmadı. Netspeed ile de pek problem yaşamamıştım. TurkNet'i deneyimlemek amacıyla geçtim. Şimdilik memnunum.

İl ilçe?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni TurkNet fibere geçtik 100 download 6 upload alıyorum upload biraz az gibi ve aylık 170 lira. Çok fazla indirme yapıyorum genelde upload ile işim olmuyor yetiyor.

3419499661609635-Po5V1bfC.png

Solnet fiber 50Mbps ama donanım sıkıntısı var Wi-Fi 4 ile 150Mbps Wi-Fi Ethernet'ten 100Mbps. Hala 50Mbps olmasının sebebi.

Bende FTTH fiber kullanıcısıyım TT kullandım sıkıntı yaşamadım, fiyat için TurkNet'e geçtim hiç sıkıntı yaşamadım yine fiyat için Comnet'e geçtim onda da problem yaşamadım daha uygununu bulayım ona geçerim (yerel ISS kullanmam kesinlikle ulusal bir ISS kullanın 30 TL için haftalarca internetsiz kalamam).

Pingler 2-3 fark etti benim için çok önemli değil bu kadar pingi anlasam zaten t1'da olurdum 😄

Yeni konular

Geri
Yukarı