Hangi internet servisine geçilmeli?

Aangin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hangi internet sağlayıcısı daha iyi, hızı, müşteri hizmeti konusundan Türk Telekom haric?

Altyapısı varsa Kablonet öneririm müşteri hizmetleri ve verdiği hız çok iyi. Tek sıkıntısı akşam 19.00 ile 24.00 arasında internetiniz yüzde 75 yavaşlıyor. Yani 100 mbps download alıyorsanız 5 saatliğine 25 mbps'ye düşüyor.

Altyapı varsa en iyisi Kablonet. Hem TV veriyor hem 100 mbps internet 100 TL'ye falandı sanırım.
VDSL'de internette altyapınıza göre değişir. Altyapınız iyiyse bütün firmalardan iyi hizmet alırsınız. Kötüyse ayda 1000 TL ödeseniz yine iyi hizmet alamazsınız.

Yıllarca 24 mbps VDSL internet hizmeti aldığım türk telekom ile geçen yıl sözleşmemi sonlandırdım. Özellikle son zamanlarda internet için vaadedilen hızı sağlamamaları, sürekli kopma sorunları ve modem yenileme konusundaki isteksizlikleri gibi nedenlerle bıkmıştım. En sonunda teknik anlamda yardım sağlamamaları bardağı taşırdı ve sonunda binada var olan Turkcell altyapısını deneme kararı aldım. 35 mbps hız vaadeden firma şu anda 70 mbps anlık hız veriyor. 4 ping alıyorum ve gerçekten çok memnunum. Yaşadığım her sorunda aynı gün içinde yetkili servis eve gelip inceleme yapıp soruna gerekli çözümü de getiriyor ki en önemlisi bence bu. Sorunlar her zaman olabilir önemli olan bunu çözme konusunda firmanın verdiği destek diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı