Hangi internet servisine geçmeliyim?

ftlX0

Kilopat
Selamun aleyküm. Komşunun internetine ortaktık Türk Telekom sürekli kesilmeler, düşük hız, 2 aile kullandığımız için ve kendi internetimize çıkmaya karar verdim artık. Altyapı sorgula dedim ve hızım resimlerdeki gibi. TurkNet 85 TL 35 Mbps, 3 upload. Millenicom 75 TL 35 Mbps, 6 upload. NetSpeed 76 TL 35 Mbps 6 upload.
Hangisine geçmeliyim modemimiz falanda yok kafam karışık. Yardımcı olursanız sevinirim.

Screenshot_20210107_144157.jpg

Screenshot_20210107_144007.jpg

Screenshot_20210107_143941.jpg

Screenshot_20210107_143921.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamun aleyküm. Komşunun internetine ortaktık Türk Telekom sürekli kesilmeler, düşük hız, 2 aile kullandığımız için ve kendi internetimize çıkmaya karar verdim artık. Altyapı sorgula dedim ve hızım resimlerdeki gibi. TurkNet 85 TL 35 Mbps, 3 upload. Millenicom 75 TL 35 Mbps, 6 upload. NetSpeed 76 TL 35 Mbps 6 upload.
Hangisine geçmeliyim modemimiz falanda yok kafam karışık. Yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 821853

Eki Görüntüle 821854

Eki Görüntüle 821855

Eki Görüntüle 821856
Açıkça ben türk.net kullanıyorum çok ama çok memnunum netspeed millenecom gibi tüm servis sağlayıcılarını denedim ama türk.net ten kalitelisini görmedim 1 ayda ücretsiz zaten . Geçeceksiniz yardım da ederim bu işlerden anlarım.

2 Aydır türknetteyim bir sıkıntı yaşamadım şuana kadar sitede 35 diyorlardı 10 TL artış ile 85'e çıkardılar.

Hocam, yeni abonelik ücreti farklı oluyor. Taahhütlü olan ile olmayan farklı. Ben 35 Mpbs Millenicom kullanıyorum. Kurulum ücreti ve taahhüt yok. Modem olarak Keenetic Omni DSL aldım. İsterseniz onlardan da alabilirsiniz. Fakat tavsiye etmem. Stok durumuna göre modem gönderiyorlar.

Hocam, yeni abonelik ücreti farklı oluyor. Taahhütlü olan ile olmayan farklı. Ben 35 Mpbs Millenicom kullanıyorum. Kurulum ücreti ve taahhüt yok. Modem olarak Keenetic Omni DSL aldım. İsterseniz onlardan da alabilirsiniz. Fakat tavsiye etmem. Stok durumuna göre modem gönderiyorlar.
Türknet daha iyi.

Açıkça ben türk.net kullanıyorum çok ama çok memnunum NetSpeed millenecom gibi tüm servis sağlayıcılarını denedim ama türk.net ten kalitelisini görmedim 1 ayda ücretsiz zaten. Geçeceksiniz yardım da ederim bu işlerden anlarım.

TurkNet daha yakınım ihtimalen ona geçeceğiz zaten ama diğerlerinde bir merak ettim.

Geri
Yukarı