Hangi internet servisine geçmeliyim?

Im_Conqueror

Hectopat
Türk Telekom kullanıyorum nihayet taahhüdüm bitti ve yeni bir internete geçeceğim ne önerirsiniz? Altyapım böyle.

Dosya Ekleri

• Screenshot_68.png
    Screenshot_68.png
    20,8 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom kullanıyorum nihayet taahhüdüm bitti ve yeni bir internete geçeceğim ne önerirsiniz? Altyapım böyle.

TurkNet olabilir fakat bizde altyapı olmadığı için deneyim oldukça kötü olmuştu.

Ben de TurkNet'e geçmeyi düşünüyordum ama yorumları okuduktan sonra şüpheye düştüm bazıları müşteri hizmetleri çok iyi bazıları çok kötü diyor.

Hocam eskiden Turkcell kullanıyordum oyunlarda ping yaratmıyordu fakat çok yavaş indiriyordu akşamları bayağı düşüyordu indirme hızı.

Bizim binayada döşendi fakat Telekom'un 150 TL verdiği interneti 230 TL istiyorlar.

2009'dan beri binamdaki superonline'nın fiberini kullanıyordum.

binanızda ne bağlıysa hangi iss'ye abone olursanız olun onu kullanıyorsunuz.

daireme cat6 superonline fiber geliyor adres altyapı sorgulamada 65mpbs görünüyor
hız testinde hiç aldımmı; hayır
ikinci kablo telefon kablosu yine altyapı sorgulamam da vdsl 65 mpbs görünüyor fiberden vdsl'e geçtim yine hız testinde 25 falan görüyorum fiberde bunu da göremiyordum

o kadar internet firması var ama benim alacağım ya superonline fiber ya da turktelekom vdsl... mesela en son vodafone abone olmuştum meğerse sadece kayıt merkezim vodafonmuş altyapım yine superonline
turknetmiş, milenimiş, ruzgarnetmiş, ahmetmiş mahmutmuş oymuş buymuş hikaye...

kendimce fiber esaretinden kurtuldum
yok modem kirası yok şifreyi vermezler yok başka modem kullanaman yok modemi rootla yok mac klonla...

internetkutusu diye bir firma en ucuzdu abone oldum o da zam yaptı ama sorun değil hala en ucuz bandında. 3 ay kapatamam bağlantı ücretini alırlar sorun yok.
3 ay sonra kim ucuz ise vdsl olarak ona zıplıyorum...

not: arkadasını getirene her iki tarafa 1 ay beleş olayı var , isteyen olursa abone numaramı paylaşırım

Geri
Yukarı