Hangi internet servisine geçmeliyim?

BurakamaEmre

Centipat
Daha fazla  
Haziran ayında taahhüdüm bitecek ve başka bir internet sağlayıcısına geçeceğim. Sizce hangi internet sağlayıcısına geçmeliyim? Kendi yaptığım araştırmalar sonucunda TurkNet Türk Telekom ya da Superonline geçmeyi düşünüyorum. Fiber altyapım var 100'e 10 alabiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Netspeed'in destekleyip desteklemediğini nasıl öğrenirim?

Telekom VDSL ya da Fiber altyapınız varsa zaten diğer firmalar onu kullanıyor.

Son düzenleme:
Oturduğunuz semtte fiber kullanan kullanıcılar hangi servis sağlayıcısını kullanıyorsa sizde onu kullanmalısınız. Iss-Taahütsüz olarak Netspeed öneririm. Taahütlü istiyorsanız Türk Telekom'a geçebilirsiniz. Taahütlü önermem onu baştan belirteyim.

Oturduğunuz semtte fiber kullanan kullanıcılar hangi servis sağlayıcısını kullanıyorsa sizde onu kullanmalısınız. Iss-Taahütsüz olarak Netspeed öneririm. Taahütlü istiyorsanız Türk Telekom'a geçebilirsiniz. Taahütlü önermem onu baştan belirteyim.
Türk Telekom hiçbir şekilde önermem hocam.

Firmaların birbirinden farkı genelde müşteri hizmeti ve fiyat politikası oluyor. Zaten evinize döşenen bir tane altyapı var, bir firmada sıkıntı yaşarsanız (altyapı kaynaklı ping, paket kaybı) diğerinde de yaşarsınız.
Bunların dışında, 2 yıl TürkTelekom kullandım ve yarın NetSpeed'e geçiyorum. Şimdiye kadar TT'de 1 kere müşteri hizmetlerini aramam gerekti o da modem sıfırlamak için, bunun dışında ping olduğunda modemi kapat aç yapınca da düzeliyordu. Kısaca ben TürkTelekom'da hiç sıkıntı yaşamadım, belki İzmir'in göbeğinde oturmamdan dolayı da olabilir... Sadece TT'nin fahiş fiyatları sebebiyle NetSpeed'e geçiyorum. Umarım NetSpeed üzmez.

Geri
Yukarı