Hangi internet servisini önerirsiniz?

arasove

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, şu an Turkcell Superonline 25Mbps kullanmaktayım. Fakat Erenköy/KADIKÖY'e taşınacağım ve orada alt yapısı yokmuş. Hangi internet sağlayıcısını tavsiye edersiniz? Ayrıca televizyon birlikte paketi olursa daha işimize yarar çünkü gideceğimiz yerde merkezi çanak sistemi yokmuş. Sizden gerek normal gerek de televizyon paketiyle internet sağlayıcısı önerisi yapmanızı bekliyorum. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Ben de yaklaşık 5-6 sene kadar Superonline kullandım, tam 1 sene önce TürkNet'e geçtim ve gerçekten Superonline'ı aratmıyor. Daha hiçbir sorun yaşamadım, tek sorunum Turkcell'de 200 mbps civarı alırken, Türknet'te 130-140 civarı alıyorum.

Ben de yaklaşık 5-6 sene kadar Superonline kullandım, tam 1 sene önce TürkNet'e geçtim ve gerçekten Superonline'ı aratmıyor. Daha hiçbir sorun yaşamadım, tek sorunum Turkcell'de 200 mbps civarı alırken, Türknet'te 130-140 civarı alıyorum.
KabloNet'e baktım şimdi bahsettiğim gibi taşındığım yerde merkezi çanak olmadığından TV yayını için çanak almam gerekiyor. Ona ekstra para ödemek istemiyorum çanaktır uydudur derken masraf artıyor. KabloNet TV+35Mbps interneti 136TL ücretle satıyor. KabloNet nasıldır acaba bileniniz var mı?

KabloNet'e baktım şimdi bahsettiğim gibi taşındığım yerde merkezi çanak olmadığından TV yayını için çanak almam gerekiyor. Ona ekstra para ödemek istemiyorum çanaktır uydudur derken masraf artıyor. KabloNet TV+35Mbps interneti 136TL ücretle satıyor. KabloNet nasıldır acaba bileniniz var mı?
Kablonet de gayet iyidir hatta ücreti de iyiymiş. Düşünebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı