Hangi İnternet Tarayıcısı Daha Hızlı?

Maxthon kullanıyorum gayet hızlı video kaydetme özelliği var, resim yakalama özelliği var ve en önemlisi diğer tarayıcılardan daha hızlı indiriyor chorome 60 ile indiriyorsa bu 300-400 çıkıyor

Explorer'ın hızını bilmem ama kullanan çok insan var, özellikle kurumsal kullanıcılar.
Android kullandığım için chrome kulanıyorum, gayet memnunum hızından.

Maxthon kullanıyorum gayet hızlı video kaydetme özelliği var, resim yakalama özelliği var ve en önemlisi diğer tarayıcılardan daha hızlı indiriyor chorome 60 ile indiriyorsa bu 300-400 çıkıyor

İndirme değil de bulut tarayıcı olduğu için aynı anda birden çok sekme kullanıyorsanız daha hızlı oluyor.

İndirme değil de bulut tarayıcı olduğu için aynı anda birden çok sekme kullanıyorsanız daha hızlı oluyor.
İkili ekran kullanımı da gayet iyi olmuş choromede kullanıyorum ama maxthon ayrı bir yerde :)

Explorer'ın hızını bilmem ama kullanan çok insan var, özellikle kurumsal kullanıcılar.
Android kullandığım için chrome kulanıyorum, gayet memnunum hızından.
Windows 8'de denemiştim gayet hızlıydı Explorer tabi alışkanlıklar değişince

İstatistiklere göre, Chrome 30bin performans puanı, Firefox 27 bin, İnternet Explorer ise ya 13bin ya da 17 bindi.
mEdge(Microsoft Edge) ise 34 bin gösterecek.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı