Hangi internet tarayıcısını kullanıyorsunuz?

Uzun zamandan beri Microsoft Edge kullanıyorum ve hiçbir sorun da yaşamıyorum. Sistem kaynaklarını, kullandığım diğer tarayıcılara göre daha optimize edilmiş bir şekilde kullanıyor. Tasarım, eklenti desteği ve güvenlik konusunda da zaten oldukça başarılı.

Fakat mobilde Microsoft Edge hâlâ daha yetersiz (geliştirilmesi için uzun bir yolu olacaktır muhtemelen) olduğundan, Brave kullanmayı tercih ediyorum.

Konuda herkes Brave önermiş ama bir ben ısınamadım sanırım. Brave de mesela reklamlara tıklayarak BAT verme olayı vardı daha sonra biriken BAT'ları alıp kripto para olarak bozdurabiliyorduk. Dünyanın BAT'ını toplamıştım sisteme format attım diye hepsi gitti. O günden sonra da hiç kullanmak gelmedi içimden. Bir de sadece bende mi oluyor bilmiyorum uzun süre kullandığım zaman ve birden fazla sekme açık olduğu zaman çok hantallaşıyordu.

Konuda herkes Brave önermiş ama bir ben ısınamadım sanırım. Brave de mesela reklamlara tıklayarak BAT verme olayı vardı daha sonra biriken BAT'ları alıp kripto para olarak bozdurabiliyorduk. Dünyanın BAT'ını toplamıştım sisteme format attım diye hepsi gitti. O günden sonra da hiç kullanmak gelmedi içimden. Bir de sadece bende mi oluyor bilmiyorum uzun süre kullandığım zaman ve birden fazla sekme açık olduğu zaman çok hantallaşıyordu.
Keşke cüzdan bağlasaydınız hocam :/

Geri
Yukarı