Hangi İnterneti Almalıyım?

dikew

Hectopat
Daha fazla  
19 Haziran 2019 günü Türk Telekom ile sözleşmem bitiyor. Bulunduğum yerde sadece ADSL var. Şu anki internetim 16 Mbps olmasına rağmen 12 Mbps'in üstüne çıktığını göremedim hatta 12Mbps'i 2 defa gördüm o kadar. İnternetin yanında Tivibu da var zaten internetin yarısını kendisi alıyor Tivibu açıkken max 8Mbps alıyorum o da en fazla. Turknet veya Millenicom'a geçmeyi düşünüyorum sizce nasıldır? Başka öneriniz var mı?

Türknet kullanıyorum ben de tavsiye ederim. Fiyat performans olarak gayet uygun bir firma. Eğer TürkNet'e geçersen diye davet kodu veriyim sana, eğer geçersen telefondaki görevliye verirsin 1 ay ücretsiz kullanım hakkın olur. Ben 35/3 paketindeyim, Download 33, Upload 2.90 arası alıyorum.
TürkNet Davet kodu: CQC74EA17AUY

Babamın bi arkadaşı türktelekom da çalışıyor, bana dediği şu 8 mbps paket üstünü satamıyoruz diyor. Netspeed 75 mbps kotasız 76 TL paket kullanıyorum dedim, adam inanmadı bana. Bence netspeed en mantıklısı.

Babamın bi arkadaşı türktelekom da çalışıyor, bana dediği şu 8 mbps paket üstünü satamıyoruz diyor. Netspeed 75 mbps kotasız 76 TL paket kullanıyorum dedim, adam inanmadı bana. Bence netspeed en mantıklısı.
Maalesef sadece ADSL altyapım var.
Peki Netspeed'in müşteri hizmetleri nasıl?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı