Hangi interneti seçmeliyim?

cmsngrtkn

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Oyun Geliştiricisi
Merhabalar, TTNET kullanan ve çok fazla şikayeti olan biriyim. Yeni internete geçmek istiyorum ama çok kararsızım nereye baksam şunu al şunu alma diyorlar ama güvenemiyorum herkesin kendine göre sıkıntıları çıkıyor önermiyorum diyorlar. Güzel, her odadan çeken ve kopma olmayan internet sağlayıcısı önerir misiniz?

Merhabalar, TTNET kullanan ve çok fazla şikayeti olan biriyim. Yeni internete geçmek istiyorum ama çok kararsızım nereye baksam şunu al şunu alma diyorlar ama güvenemiyorum herkesin kendine göre sıkıntıları çıkıyor önermiyorum diyorlar. Güzel, her odadan çeken ve kopma olmayan internet sağlayıcısı önerir misiniz?

NetSpeed önermiyorum ben kullandım. Şu an türk.net teyim çok memnunum.

Hocam bende aynı sorunları çekiyorum. Yakın zamanlarda en çok önerilen ISS'ler: Türk Net, Net Speed ve Kablo Net oldu. Kablo Net'i henüz araştıramadım fakat Türk Net ve Net Speed bana oldukça samimi geliyor.

Fiber altyapı varsa SuperONLİNE.
Ekran Alıntısı.PNG

Superonline Leş.
Altyapı yoksa evet. Varsa:
Fiber altyapı varsa SuperONLİNE.
Ekran Alıntısı.PNG

Odadan çekip çekmemesi size verilen cihazla yada sizin alacağınız cihazla alakalı bir şeydir. İSS'lerin elinde olan bir şey değildir genellikle.

KabloNet: Pingler pek istediğiniz gibi olmayabilir yani eğer ping açısından hassas bir kullanıcı iseniz KabloNet'de pingler biraz daha yüksektir. Download hızı ve altyapısı çok stabildir. Download hızınız vaadedilenden bile yüksek olabilir.

Süperonline: Pahalıdır ama verdikleri hizmet bence gayet iyi seviyede. Fiber altyapısında iseniz şanslısınız. İyi bir hizmet verecektir.

Netspeed: Şu sıralar herkesin memnun olduğunu tatlı güzel bir İSS. Müşteri hizmetleri iyi diyorlar. Kullananlar epey memnun. Yine de araştırmanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı