Hangi iPhone alınmalı ?

Ali Osman Taş

Hectopat
Daha fazla  
Telefonumun ekranı kırıldığı için yeni bir telefon alacağım sizce şu an hangi iPhone alınırsa işi güzel ölçüde görür? X veyahut 8 Plus fiyattan ötürü biraz fazla gibi geliyor verilir mi yoksa 7 de yeter mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İhtiyaca bağlı. Eğer iyi kamera, yüksek batarya ve büyük ekran ihtiyacınız varsa 7 Plus. Bu ihtiyaçlarınız yoksa denk fiyattaki iPhone 8 alınabilir.

Ben 8 Plus ya da 7 Plus öneririm. Plus önermemin sebebi eğer bütçe sıkıntınız yok ise alacağınız en iyi performansı alırsınız. Kamera, şarj vb gibi konularda. X'in henüz ilerlemesi gereken yollar var.

İphone 8 Plus öneriyorum. En mantıklı tercih o modeli almak olur.

Bana bakılırsa gerçekten pahalı fiyatlar bunlar. Ben olsaydım param elimde kalsın veya ailemi zorlamayayım diye iPhone 6S alırdım rahat 5 yıl götürür.

Son düzenleyen: Moderatör:
6S ve 6S Plus bile seni fazlasıyla tatmin eder. 7 modellerine bakabilirsin, Iphone 8 yerine 8 Plus ve 7 Plus alınması taraftarıyım. Iphone 8 ve 7 Plus aynı fiyat aralığında, 7 Plus önermemin nedeni ekran, batarya, RAM ve ikinci kamera. Iphone 8 modelinin 4K 60 FPS desteği varken, 7 Plus modelinin 4K 30 FPS desteği var. Donanım ve performans olarak 8 modeli 7 Plus modelinden daha iyi. Bütçene göre tercih yap. Ana kamera tarafında da yazılım iyileştirmesi dışında bir fark göremedim 8 ve 7 Plus arasında. 2 GB RAM ile gelmesi de ilerisi için Iphone 8 modeli için iyi olmamış, keşke 3 GB olsaydı bu fiyattaki bir cihazında bu miktar ile gelmesi gerekirdi zaten. Iphone X gereksiz derecede pahalı bir model, onun yerine 8 Plus daha mantıklıdır.

İphone 6s kullanıcısıyım hocam gayet memnunum telefonumdan eğer bütçen çok kısıtlı ise ve küçük telefon seviyor isen 6s öneririm hızlı ve halen son güncellememi yapmama rağmen stabil çalışıyor.Tabi karar yine size kalmış

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı