Hangi iPhone SE modeli alinmalı?

Bütçe
9000

Slmbneymen

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5 AN515-57
İ7 11800H
RTX 3060 6GB
16GB RAM
512GB M2 SSD
Meslek
Öğrenci
iPhone SE model telefon almayı düşünüyorum 2. ya da 3. nesil, sizce hangisini almak daha mantıklı olur? 2. el bütçe maksimum 9000 TL. sahibinden.com'dan telefon önerirseniz sevinirim. Tercihim iller olarak en az 128 GB kesinlikle. Dediğim gibi maksimum bütçe 9000 TL. Yurt içi olursa daha iyi olur pil de %95'ten yüksek olursa tercihimdir.
Hatay.
Mersin
Adana.
Kilis.
Ankara.
Osmaniye.
Gaziantep.
Kahramanmaraş.

11 ya da XR da olabilir.

Son düzenleme:
SE 3 bulabileceğinizi sanmıyorum ama SE 2 bulunabilir.

iPhone SE model telefon almayı düşünüyorum 2. ya da 3. nesil, sizce hangisini almak daha mantıklı olur? 2. el bütçe maksimum 9000 TL. sahibinden.com'dan telefon önerirseniz sevinirim. Tercihim iller olarak en az 128 GB kesinlikle. Dediğim gibi maksimum bütçe 9000 TL. Yurt içi olursa daha iyi olur pil de %95'ten yüksek olursa tercihimdir.
Hatay.
Mersin
Adana.
Kilis.
Ankara.
Osmaniye.
Gaziantep.
Kahramanmaraş.

11 ya da XR da olabilir.

iPhone SE2, bu bütçeye 3 bulabileceğinizi sanmıyorum ama bulursanız alın. Ayrıca iPhone 11'de demişsiniz, iPhone SE3'ten sonra en mantıklı model iPhone 11.

SE serisinden vazgeçtim ekranı çok küçük. Şu an elimde Redmi Note 8 64 GB var kaça satabilirim? 11 mi alsam XR mı emin olamiyorum. Max 10k 12 varsa temizi da olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hatay.
Mersin.
Adana.
Kilis.
Ankara.
Osmaniye.
Gaziantep.
Kahramanmaraş.

11 ya da XR da olabilir.

SE 3 64 GB buldum pil 100 fiyatı 9500 benden bu kadar.

iPhone SE2, bu bütçeye 3 bulabileceğinizi sanmıyorum ama bulursanız alın. Ayrıca iPhone 11'de demişsiniz, iPhone SE3'ten sonra en mantıklı model iPhone 11.

Bulunur hocam ararsanız bulunur ;)

Filtre ayarlarıyla oynayıp 2-3 tane ilan bulunca olmuyor maalesef, piyasanın altında bir değer, dolandırılma, parça değişimi olma ihtimali çok yüksek.
Gaziantep Şahinbey de YNS iletişim diye bir yer var güzel ilanlar var bulunduğum yere 188 kilometre gitmeyi düşünüyorum bakalım sahibindende 400 e yakın ilanları var

Hatay.
Mersin
Adana.
Kilis.
Ankara.
Osmaniye.
Gaziantep.
Kahramanmaraş.

11 ya da XR da olabilir.
9000’e 11 bulamazsınız. O civarlarda garantili, temiz SE2-3’ler denk geliyor. Hangisi ucuz ve uygun olursa tercih edebilirsiniz.

Son düzenleme:
Hatay.
Mersin.
Adana.
Kilis.
Ankara.
Osmaniye.
Gaziantep.
Kahramanmaraş.

11 ya da XR da olabilir.

İkisi arasında SE 2 almanı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı