2023'te hangi iPhone modeli alınmalı?

Bütçe
0-15.000
Bir şey soracağım Apple garantide bataryası %80'in altına inen bataryaları deiştiriyorsa ben bataryasi bitik garantili bir cihaz alsam bataryasini deişirler mi (buyuk ihtimal olmaz bence)
Garantili bir cihaz ise ve Şarj Döngüsü 500'ü geçmeyip, Pil Sağlığı %80 altındaysa değiştirebilirsin.

iPhone 7 modelleri bile hala cayır cayır çalışırken bana sözde fanboy diyen şahıslar daha Android bile kullanmamışlar bana laf anlatıyorlar. :D Siz gidin bana 7 yıldır çalışan bir Android cihaz gösterin ben birşey demiyeceğim artık. Apple kalitesi bile yeter.

Sadece ekrana göre niye yanıtlıyorsunuz onuda anlamadım.

iPhone 7 modelleri bile hala cayır cayır çalışırken bana sözde fanboy diyen şahıslar daha Android bile kullanmamışlar bana laf anlatıyorlar. :D Siz gidin bana 7 yıldır çalışan bir Android cihaz gösterin ben birşey demiyeceğim artık. Apple kalitesi bile yeter.

Sadece ekrana göre niye yanıtlıyorsunuz onuda anlamadım.

iPhone 7 de kullandım. Annemin eski telefonuydu o da. 2021 yılında işi bitti.

iPhone 7 modelleri bile hala cayır cayır çalışırken bana sözde fanboy diyen şahıslar daha Android bile kullanmamışlar bana laf anlatıyorlar. :D Siz gidin bana 7 yıldır çalışan bir cihaz gösterin ben bir şey demeyeceğim artık. Apple kalitesi bile yeter.

Sadece ekrana göre niye yanıtlıyorsunuz onu da anlamadım.

Öncelikle ekrana göre yanıtlamıyoruz. Sen çıkıp "IPS, 60Hz, 720+ ekran" için çok iyi dersen olacağı bu. Apple cihazların daha uzun ömürlü olduğu bir gerçek. Ama günümüz için artık çok doğru değil. 778G bile alsan çok uzun süre kullanırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı