Hangi ISS tercih edilmeli?

YusufBal

Centipat
Yeni bir eve taşındık. Türk Telekom kullanıyordum eski evimde, 36Mbps paket vardi (30-35 arası veriyordu).

• Yeni ev Türk Telekom HiperNet diye bir şey destekliyormuş, 36Mbps ve 126 TL.
  • TurkNet 35 Mbps'ye kadar veriyor ve 140 TL
  • Netspeed 53 Mbps'ye kadar veriyormuş. Saha dolabı uzaklığı 332 metre ve 134 TL.
  • Comnet 53 Mbps'ye kadar ve 129 TL'den 99 TL'ye düşmüş yeni Müşterilere.

Son düzenleyen: Moderatör:
4 senedir Telekom Fiber kullanıyorum, tek gün pişman etmedi. Tabi her konumda bu geçerli değil fakat stabil ping değerleri olarak Telekom gayet iyi (yeni modemlerinde). Tavsiyem altyapınıza göre TürkTelekom fakat 1 seneden fazla taahhüt yapmayın.

Yeni bir eve taşındık. Türk Telekom kullanıyordum eski evimde, 36Mbps paket vardi (30-35 arası veriyordu).

• Yeni ev Türk Telekom HiperNet diye bir şey destekliyormuş, 36Mbps ve 126 TL.
  • TurkNet 35 Mbps'ye kadar veriyor ve 140 TL.
  • Netspeed 53 Mbps'ye kadar veriyormuş. Saha dolabı uzaklığı 332 metre ve 134 TL.
  • Comnet 53 Mbps'ye kadar ve 129 TL'den 99 TL'ye düşmüş yeni müşterilere.

Bahsi geçen yerde başka bir operatöre ait altyapı yok ise TurkNet alın.
Ayrıca Facebook'ya da buradaki GigaFiber uzmanı arkadaşlara TurkNet'e sorun bölgeniz için fiber planlaması var mı diye?

Davet kodunu gönder istersen özelden daha karar aşamasındayım.
Yarın Tüm firmaları arayıp sorcam en iyisi hangisi diye.
davet kodum:CMT274YDM şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım sorun yaşasamda türk Telekom ekipleri sorunlar ile ilgileniyor

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220624-134556.png
    Screenshot_20220624-134556.png
    129,1 KB · Görüntüleme: 18
Hiçbir ISS 50 Mbps satmıyor ya da satıyor da ben bilmiyorum. Bu durumda en iyi seçim 35 Mbps olacaktır sizin için, hangisi size uyuyorsa ona geçin. Ben Netspeed tavsiye ederim.

50 Mbps'yi sonuna kadar almak istiyorum diyorsanız da yine en uygun Netspeed gözüküyor, İstanbul'da değilseniz Comnet önermem. Ping sıkıntısı oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı