Hangi ISS'yi almalıyım?

Mikerinos25

Hectopat
Daha fazla  
Şu anda D-Smart kullanıyorum fakat hem belirttiğinden düşük hız veriyor hem de diğer firmalara göre bir tık pahalı. Bugün çok araştırdım fakat karar veremedim altyapım 55 Mbps destekliyor taahhütlü mü alsam taahhütsüz mü hiç karar veremedim.

Şu anda D-Smart kullanıyorum fakat hem belirttiğinden düşük hız veriyor hem de diğer firmalara göre bir tık pahalı. Bugün çok araştırdım fakat karar veremedim altyapım 55 Mbps destekliyor taahhütlü mü alsam taahhütsüz mü hiç karar veremedim.
Taahhütsüz alırsan yüksek ihtimal tüm kurulumu kendin yapacaksın taahhütün olmadığı için çoğu şirket adam yerine koyup ekip bile göndermiyor.

Comnet dememe bile gerek yok paranda gider rezilde olursun direkt hesap siliyorlar taşıma yok muhatap bulamazsın, verileri de sızdı. Türknet kendi altyapısı değilse fahiş fiyat değmez 600 TL'de kurulum istiyor. Şuan kalite istiyorsan Türk Telekom yok biraz daha uygun olsun diyorsan Netspeed bu eh işte millenicom ve diğer cart curt merdiven firmalardan bir tık iyi.

Comnet dememe bile gerek yok, TurkNet kendi altyapısı değilse fahiş fiyat değmez 600 TL'de kurulum istiyor. Şu an kalite istiyorsan Türk Telekom yok biraz daha uygun olsun diyorsan Netspeed bu eh işte Millenicom ve diğer cart curt merdiven firmalardan bir tık iyi.

Netspeed düşünüyorum ama taahhütsüz alırsamda fazla zam gelir gibi geliyor.

Kablonet fiyatı diğerleri ile aynı ise tavsiye ederim. Kablonet = konfor. Önce kendi altyapısı ile kullandım. Şu an TT altyapısı ile kullanıyorum 7 aydır sorun yaşamadım.

Ben de Netspeed düşünüyorum yarın abone olacak gibiyim. Genel memnuniyeti gördüğüm kadarıyla yüksek bir.

Sanırım bir sıkıntısı yok ama taahhütlü olsa daha iyi olur gibi.

Kablonet fiyatı diğerleri ile aynı ise tavsiye ederim. Kablonet = konfor. Önce kendi altyapısı ile kullandım. Şu an TT altyapısı ile kullanıyorum 7 aydır sorun yaşamadım.

50 Mbps'lik paketleri yok 100 Mbps paket alsam boşuna para ödemiş olacağım.

Geri
Yukarı