Hangi ISS'yi kullanıyorsunuz?

Biz bildiğin dolandırılıyoruz. Ama ailem hiçbirşey demiyor. 95 llra 20Mbps internete ödüyoruz. Türk Telekom.
300kb alıyoruz ve aileme bu durumu anlatmama rağmen anlamıyorlar işte internetten değiştirelim diyorum hala bana boşver bu iyi masraf çıkarma diyorlar fakat bilmiyorlar ki daha ucuz

Netspeed 100 Mbps fiber kullanıyorum, arada kesiliyor pek memnun değilim.
Dostum ilk başlarda internetim fazlasıyla iyiydi 7-10 gün.
Daha sonra geceleri belli saatlerde bi kere gidiyodu resleyince düzeliyodu (2-3gün)
Daha sonra okkalı bir destek açtım böyle devam ederse ISS'i iptal ettireceğimden emin olabilirsiniz gibisinden
Umarım bunları yazarak cursedlemem ama şuan iyi gidiyo. Vaadeettiği internetten 10mbps fazlasını bile veriyor. Ha ben genel olarak lol oynayan biriyim oyun içinde saniselik kopup bağlanıyor 1 adım geri yürümüş tekrar işaretlediğim yere gider vaziyette buluyorum :D Yani ufak tefek sorunları var onları çözseler gerçekten kimse şikayet etmeyecek.

300kb alıyoruz ve aileme bu durumu anlatmama rağmen anlamıyorlar işte internetten değiştirelim diyorum hala bana boşver bu iyi masraf çıkarma diyorlar fakat bilmiyorlar ki daha ucuz
Abi yazık günah. 21.yüzyılda o kadar kötü hıza sahip olmak için magmada felan yaşamak lazım. Sizin yaşadığınız yere laf söylemiyorum bu arada. İnternet sağlayacılarının bu komik hızı size veriyor olmasına laf ediyorum..

Yeni konular

Geri
Yukarı