Hangi ISS'yi almalıyım?

Kablonet olsa bunları konuşmuyorduk bile sadece İnternet değil TV'de dahil ucuza veriyor hepsinden daha kaliteli.
Değişir, yakın zamanda Superonline fiber ile Kablonet arasında kalıp Kablonet tercih etmiştim ancak TV derdinde olmayan biri için düşük ping sebebiyle Superonline da güzel olabilir.

Değişir, yakın zamanda Superonline fiber ile Kablonet arasında kalıp Kablonet tercih etmiştim ancak TV derdinde olmayan biri için düşük ping sebebiyle Superonline da güzel olabilir.
Superonline güzel tabi Türk Telekom, Superonline parası da güzel.

TT altyapısında 100 Mbps'lik paket 360 lira ilk 12 ay 50 Mbps için değer mi sizce?

Başka önerisi olan yok mu?
Modem ücreti 45 TL dediler hesap makinesi ile fiyat bakıyorum kolpaya bak ilk 6 ay bu kadar son aylar bu kadar. Ortalama 414 bir şey çıktı. Bunların yatacak yeri yok sen yine Netspeed bak onlarda 2 aya o fiyatlara yaklaşınca bir fark kalmayacak ama 2 ayda 2 aydır.

Son düzenleme:
Superonline güzel tabii Türk Telekom, Superonline parası da güzel.

Modem ücreti 45 TL dediler hesap makinesi ile fiyat bakıyorum kolpaya bak ilk 6 ay bu kadar son aylar bu kadar. Ortalama 414 bir şey çıktı. Bunların yatacak yeri yok sen yine Netspeed bak onlarda 2 aya o fiyatlara yaklaşınca bir fark kalmayacak ama 2 ayda 2 aydır.

Netspeed'e karar verdim zaten 280 TL'ye 100 Mbps paket alırım herhalde bunlar taahhüt yapıyorda çok bir şey fark etmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı