Hangi ISS'yi Seçmeliyim?

Bold40

Decapat
Birkaç yıldır Türk Telekom kullanıyorum. Evimde Türk Telekom VDSL 85Mbps'ye kadar destekliyor. Bir de KabloNet'in Fiber Altyapısı var. 100 Metre ilerimdeki sitede Turkcell Superonline Fiber altyapısı var. Ama benim oturduğum sitede yok. Şimdi imza toplayıp Superonline altyapısı getirtmeye çalışıp, eğer olursa Superonline mı kullansam, yoksa TürkNet veya KabloNet mi kullansam?

Yeterli sayıda imza toplayıp başvuru yapabilirim. Başka bir şey gerekir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vodafone FiberMax altyapısı varsa kesinlikle Vodafone. 100mbps hız 240GB AKN 70TL. Başka bir ISS vermez bunu. Ayrıca ilk 6 ayda bedavaydı.

Birkaç yıldır Türk Telekom kullanıyorum. Evimde Türk Telekom VDSL 85Mbps'ye kadar destekliyor. Bir de KabloNet'in Fiber Altyapısı var. 100 Metre ilerimdeki sitede Turkcell Superonline Fiber altyapısı var. Ama benim oturduğum sitede yok. Şimdi imza toplayıp Superonline altyapısı getirtmeye çalışıp, eğer olursa Superonline mı kullansam, yoksa TürkNet veya KabloNet mi kullansam?

Yeterli sayıda imza toplayıp başvuru yapabilirim. Başka bir şey gerekir mi?

Superonline’ın altyapı getireceğini zannetmiyorum, oldu ki onay çıktı en az 1-2 sene sürer. Kablonet varsahiçbirine bulaşma, kablonet kullan. AKK’siz taahhütsüz İSS’lerde alternatifler arasında olabilir.

Büyük ihtimalle KaboNet'e geçicem ama o'da biraz pahalı ve paketlerindeki kota ve akk baya az. TürkNet'teki olumsuz yorumları gördükçe soğudum ve gece hız düşmesinden.

KabloNet kalite olarak çok iyi fakat paketlerin fiyatı, taahhüt işin işine girince insan soğuyor, Netspeed, Millenicom, Oris Telekom'a göz atın. Uzun süre taahhüt vermekten uzak durun. Bu arada SOL fiber çekse bile sadece 25 Mbps olan paketi sınırsız, diğer paketlerinde ya kota olacak yada farklı bir sistem.

KabloNet kalite olarak çok iyi fakat paketlerin fiyatı, taahhüt işin işine girince insan soğuyor, Netspeed, Millenicom, Oris Telekom'a göz atın. Uzun süre taahhüt vermekten uzak durun. Bu arada SOL fiber çekse bile sadece 25 Mbps olan paketi sınırsız, diğer paketlerinde ya kota olacak yada farklı bir sistem.

Sanırım en mantıklısı 2019 bekleyip, 2019 Da ISS Seçmek

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı