Hangi kartlarla hangi coini kazıyorsunuz?

RTX 2060 ile RVN kazıyordum ama bu kripto piyasasına girmeden önceydi. Elimde az biraz coin olsun diye kazmıştım.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde RVN'nin halving'i gerçekleşti, bilginize.

Son elektrik zammından sonra devam eden var mı?
RTX 2060 ile RVN kazıyordum ama bu kripto piyasasına girmeden önceydi. Elimde az biraz coin olsun diye kazmıştım.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde RVN'nin halving'i gerçekleşti, bilginize.
Evet hocam RVN kazançları aşırı düşük şuan bende RVN kazıyordum.

Günlük kar anlamında bakarsak hala Eth mantıklı duruyor ama hazır kazançlar düşmüşken başka alt coinler kazılabilir diye düşünüyorum. Örneğin Firo, Ergo, Aernity... gibi. İlerde değerlenirse en azında elinizde olur.

Mantıklı hocam. Bunu değerlendireyim.
Ben bu aralar farklı coinlerdeyim. Madem kazandığım beni mutlu etmeyecek farklı seçenekleri değerlendirir ileriye yatırım yaparım. En güvendiğim kazım yapılabilen 10-12 coini belirledim, Belirli bir miktar oluncaya kadar kazıp sonra tekrar Eth devam zaten. Sürekli ETH ye takılmamak lazım. Tavsiye ederim.

Hâlâ ETH ile devam ediyorum. Ancak TONCOIN tecrübesi olanlardan bilgi almak isterim. Teorik olarak ETH'den çok az iyi ya da eş kazanç görünmekte. Acaba stabil mi kazanç durumları ? Havuzdu cüzdandı az bir fark için uğraşmak istemiyorum. Güç tüketimini de bilmiyorum.

Hâlâ ETH ile devam ediyorum. Ancak TONCOIN tecrübesi olanlardan bilgi almak isterim. Teorik olarak ETH'den çok az iyi ya da eş kazanç görünmekte. Acaba stabil mi kazanç durumları ? Havuzdu cüzdandı az bir fark için uğraşmak istemiyorum. Güç tüketimini de bilmiyorum.
Tahminim kazanç ETH'ye göre fazla ama güç tüketmii fazla arada fazla fark kalmadı bir ay önce kazanlar iy kazanç sağladı şu an bence o farka değmiyor gibi kart da önemli ama.

Vega 64 ile 10 aydır Cortex kazıyorum.

Geri
Yukarı