Nvdia kartlarla madencilik

Nvdia kartlar icin download linki ve anlatim varsa link verebilir misiniz?

NVIDIA için değil ama buradan yapabilirsin aynı mantık çalışıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kiralama olayina girmek istemiyorum. Sadece madenciligin nasil isledigini gormek adina bir deneme yapmak istiyorum. Kafama yatan bir plan ve gercekliginide kendim gorursem amd kartlara yatirim yapacagim.

Kiralama olayina girmek istemiyorum. Sadece madenciligin nasil isledigini gormek adina bir deneme yapmak istiyorum. Kafama yatan bir plan ve gercekliginide kendim gorursem amd kartlara yatirim yapacagim.

Bu olay denemen için diyorum nerdeyse aynı getirisi var bende şu an deneme yapıyorum.

Valla dikişi bir tutturursan baya güzel para kazanırsın. Çin'de Japonya'da adamlar bina alıyor bu iş için 7/24 uçak uçuyor binanın içinde :)

Zcas konusunda bilgili olan birisi kısa açıklayıcı bir video çekse çok güzel olur aslında. Hem bizim için hemde yararlanmak isteyen arkadaşlar için. Her sorana tek tek anlatmak yerine videonun linkini verirsiniz. Faydalı olur.

Güncelleme: Rehber hazırlanmış: Yeni Başlayanlar için Zcash Madenciliği Rehberi - Technopat

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı