Hangi konsolu kullanıyorsunuz?

ps vita bu devirde alınır mı ?
nintendo alacaktım içime sinen ikinci el bir nintendo bulamadım ama çok güzel bir vita buldum düşünceniz nedir ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Halo ve Forza :D cidden şu ikisini özel saymıyorum bile onlar için konsol falan almam ama, Bloodborne, Uncharted serisi, ghost of Tsushima, Horizon The Last of Us, Spider-Man, infamous God of War gibi daha pek çok kaliteli oyun için PlayStation alınır.

O oyunları oynayabilmek için 2500-3000TL civarında para harcaman gerekiyor. Türkiye şartlarında PS5 almak pek mantıklı değil.

PS Vita bu devirde alınır mı?
Nintendo alacaktım içime sinen ikinci el bir Nintendo bulamadım ama çok güzel bir vita buldum düşünceniz nedir?

Bence alınır ama yeni oyunları fazla oynayamazsın.
Halo ve Forza :D cidden şu ikisini özel saymıyorum bile onlar için konsol falan almam ama, Bloodborne, Uncharted serisi, ghost of Tsushima, Horizon The Last of Us, Spider-Man, infamous God of War gibi daha pek çok kaliteli oyun için PlayStation alınır.

Bir de oyunlar daha ucuz. Ve performans daha iyi zaten bu devirde PS Xbox'ı performans olarak asla geçemedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı