Hangi laptop markaları daha iyi?

Bilmem artık banamı öyle denk geldi ama 2020 de HP DA2002NT modelini aldım 6 bin liraya (evet enayiyim) iş bilgisiyari diye geçiyordu. O zaman cahil olduğumdan böyle bir hata yaptım ama aldığımdan beri hep bir sıkıntısı vardı. Bak ne oyun oynuyorum ne bir şey aldığımdan 3 4 ay sonra ısınma sorunu başladı. Yaptığım tek şeyde ara sıra VS Code girmek, oyun bile oynamıyorum. Garantiyi arıyorum o başka birine yönlendiriyor o başka kişiye yönlendiriyor. Kısacası garanti hizmeti berrrrbat otesi. En son lanet olsun deyip kendim yaptırdım. HP'nin genelde ısınma sorunu var alev alev yanıyor, müşteri desteği berbat ya garanti kapsa mı? Var miydi ki. Omen serisinde de ısınma olduğunu duydum kısacası HP çöpten ibaret. Ha bir de HP Support asistant diye bir şey koymuslar bir buna bakıyorum bir diğer üreticilerin programlarına, program SFC scannow ve temp temizlemeye performans ayarı demiş ya.

Garanti olayı TR de çoğu markada berbat. Sizde ki HP zaten ısınan sorunlu kasa kullanılan model. Oemnlerde 9750H olanlarda ısınma vardı. 11800h olanalr 3070 140W yükünde bile 79-78 derece çalışabiliyor.

1366x768 ekranlı, MX110 PC'ye 12K yazmışlar, her modeli boyle. Gaming modellerini bilmem ama iş bilgisiyari adı altında yasal dolandırıcılık yapıyor HP. Aynı paraya Gaming alabilecekken HP FHD ekrana sahip olmayan modellere 12 13K para çekiyor. Hayır diğer markalar böyle değil.
İsteyen istediği fiyata koyar. Satıcının sorunu.
Pavillion iyi sayılabilecek, yeni serisi çok ısınmayan bir model, Omen ısınmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı