Hangi Linux dağıtımını kullanıyorsunuz?

Solus Budgie kullanıyorum ve gayet memnunum.
Screenshot from 2021-02-16 21-42-52.png

Evet ben Windows'tan vazgeçmem ve farklılık çabası içinde olduğum sistemi değiştirmem, Linux kullananların çoğu farklılık çabası içerisinde bana göre neyse isteyen istediğini kullansın.
GNU/Linux dağıtımlarının kullanılma sebebini farklı olma düşüncesi olarak tanımlamak bence baya saçma bir hareket, öyle düşünen biri olduğunu sanmam ama düşünen varsa söyleyeyim, sürüden ayrılmıyorsunuz, sadece başka bir sürüye katılıyorsunuz o kadar. Farklı olmak için tonla yapılabilecek iş varken GNU/Linux dağıtımlarını kullanarak farklı olmaya çalışmak pek mantıklı olmaz.

GNU/Linux dağıtımlarının kullanılma sebebini farklı olma düşüncesi olarak tanımlamak bence baya saçma bir hareket, öyle düşünen biri olduğunu sanmam ama düşünen varsa söyleyeyim, sürüden ayrılmıyorsunuz, sadece başka bir sürüye katılıyorsunuz o kadar. Farklı olmak için tonla yapılabilecek iş varken GNU/Linux dağıtımlarını kullanarak farklı olmaya çalışmak pek mantıklı olmaz.
Böyle yorumlar için kendinizi yormayın. Gördüğünüz gibi Windows üzerinden post atıyorum. Ancak Buildroot kullandığım cihazımın geliştirme ortamı Windows uyumlu değil, Ubuntu kullanmak durumundayım. Oyun oynamıyor olsam Windows tarafında pek bir işim olmaz. Neyi ne için kullanıldığının farkında değil arkadaş sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı