Hangi liseye gitmeliyim?

Meslek liselerine kesinlikle gitme. Çok pişman olursun, gideceksen Anadolu lisesine git kendin öğren veya çeşitli kurslardan öğren. Ben şahsen meslek lisesine gitmiş birisi olarak hiç önermem.
Çok it kopuk var diyorlar, ayrıca hiç de güvenli değil ve ordan burdan toplama tipler var diyorlar. Tescilli şekilde hepsi doğru mu?

Çok it kopuk var diyorlar, ayrıca hiç de güvenli değil ve oradan buradan toplama tipler var diyorlar. Tescilli şekilde hepsi doğru mu?

Yani çoğunlukla doğru tabii ama her okulda olabilecek şeyler bunlar. Yani Anadolu veya meslekte ikisinde de dediğin tiplerden var. Ben ortamını vs iyi araştırıp gitmek en mantıklısı.

Meslek liselerine kesinlikle gitme. Çok pişman olursun, gideceksen Anadolu lisesine git kendin öğren veya çeşitli kurslardan öğren. Ben şahsen meslek lisesine gitmiş birisi olarak hiç önermem.

Allah kurtarsın 😄 Anadolu daha iyi.

Çok it kopuk var diyorlar, ayrıca hiç de güvenli değil ve ordan burdan toplama tipler var diyorlar. Tescilli şekilde hepsi doğru mu?
şansın varsa meslek liselerinin yanından geçme bi arkadaşa ziyarete gittim kolidorda edilen küfürleri hayatında duymamışsındır😅

Okuldan okula değişir. Her meslek lisesinin kötü olduğunu düşünmüyorum. Daha önce o okuldan mezun olmuş/şuanda öğrenim gören kişilere sorarak nasıl bir okul olduğunu öğrenebilirsiniz.

Meslek lisesine giderek Bilişim - Veri Tabanı bölümünden ilerleyerek gelişme kaydedebilirsiniz. Veya Anadolu Lisesi'ne giderek sayısal bölümden YKS'ye girerek bilgisayar Mühendisliği bölümünden de ilerleyebilirsiniz.

Sayısal zorunlumu ben eşit ağırlıktayım bilgisayar üzerinden gideceğim

Yeni konular

Geri
Yukarı