Hangi marka protein tozu alınmalı?

xesinti

Decapat
Daha fazla  
Merhaba ben protein tozu almak istiyorum limitim 800 900 TL, nutrkingde 29 şubata özel indirim var ama o marka güvenilmez boşa para harcama denildi. İşe yarayacak bir markanın tozunu önerebilir misiniz? Kolajen de almak istiyorum bu ürün için marka fark eder mi? Teşekkürler.

Ham madde farkı üretim farkı güvenilirlik farkı. En baba weiderdir alman malıdır 100 yılı aşkın üretim yapar tüm dünyada satılır. HIQ Türkiye'de iz bırakmış bir marka yine mallarını Almanya'dan temin ediyorlar diye biliyorum. Hardline Türkiye'nin köklü markası malları Macaristan'dan falan temin ediyorlardı diye hatırlıyorum. Supplementler yeni firma supplement satan bir firma idi uygun fiyatlı kendi markalarını çıkardılar.

Şu an bigoy, Hardline ve HIQ arasında kaldım. HIQ'nun bir ürünü var ucuz gibi ama içerigi nasıl tam bilgi yok
HIQ FRESH WHEY 900G
Eger bigjoy alırsam da şunu alırım diye düşünüyorum.
Bigjoy
Hangisi daha mantıklı olur şu an?

Şu an bigoy, Hardline ve HIQ arasında kaldım. HIQ'nun bir ürünü var ucuz gibi ama içerigi nasıl tam bilgi yok.
HIQ FRESH WHEY 900G
Eger bigjoy alırsam da şunu alırım diye düşünüyorum.
Bigjoy
Hangisi daha mantıklı olur şu an?

HIQ olsun diyorsanız.
Bigjoyda alabilirsiniz.

Yani kesin şu ya da şu gibisinden bir şey söylemek imkansız onun için laboratuvara falan gönderip test yaptırmak lazım. Hangisi aklına yatarsa onu al.

Yeni konular

Geri
Yukarı