Hangi marka protein tozu almalıyım?

Winchester67

Centipat
Merhaba arkadaşlar. 16 yaşındayım yaklaşık 2 aydır spora gidiyorum ve hangi marka protein tozu almalıyım emin değilim. Whey diyenler var HIQ diyenler var acaba yardımcı olabilir misiniz?

18 yaş altına önermem. Besinlerden alsanız daha iyi. Balık tavuk fasulye mercimek gibi. Spora giden tanıdıklarım Whey kullanıyor hep yine de tavsiye isterseniz.

18 yaş altına önermem. Besinlerden alsanız daha iyi. Balık tavuk fasulye mercimek gibi. Spora giden tanıdıklarım Whey kullanıyor hep yine de tavsiye isterseniz.
Peyniraltı suyundan yapılan bir takviye 18 yaş altında ne gibi bir soruna sebep olabilir ki? Hayvansal ürünlerden almak her zaman daha iyisi fakat protein tozu kullanmakta bir sakınca görmüyorum. Kaliteli bir marka almak yeterli.

Anladım teşekkürler

Peyniraltı suyundan yapılan bir takviye 18 yaş altında ne gibi bir soruna sebep olabilir ki? Hayvansal ürünlerden almak her zaman daha iyisi fakat protein tozu kullanmakta bir sakınca görmüyorum. Kaliteli bir marka almak yeterli.
Hangi markayı önerirsiniz peki 16 yaşında sağlığımı bozmayı istemiyorumda sağlam marka olsun

Weider, Bigjoy ya da Hardline.

Tercihiniz hangisi olurdu veya fark yok mudur aralarında

Alacaksan şu an sahteleri çok piyasada, fiyatlar arttıkça sahtekarlıkta artıyor Allah'ın belası yerde. Dikkatli ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı