Hangi Marka RAM Almalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bakın neredeyse aynı yorumlar çıktı Corsair ve GSKill arasında :) Karar vermekte zorlanıyorum bu yüzden ama Corsaire daha sıcak bakıyorum.

Ya şimdi samimi söylemek gerekirse bu tamamen fanboylukla alakalı bir durum, bazılarımız G.skill fanboyuyuz, bazılarımız Corsair.

Ancak hepsinin aynı performans verdiğini hepimiz biliyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında Kingston Hyperx serisi de gayet başarılı o da olabilir.

Dediğim gibi; Ram düşünülecek bir bileşen değil belli kalideyi sunan markalar sınırlı zaten git birini al...

Sistem özelliklerin ne? Seçtiğin RAM'ler arasında hem 1600 MHz var, hem de 1333 MHz var. Sistem özelliklerine seçmen lazım...

Sistem özelliklerim zaten belli ama ben 1333 Mhz'i örnek olması için gösterdim. Bu da alacağım anlamına gelmiyor.

Agalar GSKILL ve Corsair iyidir. Kingston da alınabilir. Kingston HyperxBlue modellerinde, Corsair Vengeance modellerinde başarılı. GSKILL alınacak olursa da Ripjaws alınmalı. RAM fazla düşünülecek bir parça değil diyen arkadaşlar için söylüyorum : sizler sistemde veya oyunlarda herhangi bir sorun çıktığında işlemci, anakart, ekran kartı üçlüsünü mü kontrol edersiniz, yoksa RAM'i mi ? Bir kere al, araştır en sağlamını al. Recep abinin son bellek tavsiyesi Corsair'den yana. Corsair al rahat et... AMD'den ortanın çok çok üstünde bir performans alınmak istiyorsanız da zaten 1866 Mhz bellek almalısınız. tabi bütçeye bağlı olarak da tercihleri değiştirebilirsiniz...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı