Hangi marka RTX 2060 Super önerirsiniz?

Gigabyte Aorus ne yazık ki stoklarda bulunmuyor sanırım. Ancak onunda 3500TL'den daha pahalı olacağını düşünüyorum. @Mithat Berhan @go ask alice @Lemi Galip

MSI konusunda kafam takılan bir nokta var. Kartın 12V güç girişi 8 pin ancak diğer markalardaki modellerde 8pin + 6pin olarak gözüküyor enerji girişi. Bu durum bir performans düşüklüğü yaratmaz mı?

Ben MSI 2060 Super Gaming X kullanıyorum. Çok iyi bir kasa hava akışımın olduğu söylenemez. Tam yük altinda 70°C'yi geçtiğini görmedim. Bence soğutma konusunda gayet başarılı. Bu konuda sizi üzeceğini düşünmüyorum.

Tüm cevaplar için teşekkür ederim. Bu gün uygun bir fırsat bulup 3200TL'ye MSI 2060 Super Gaming aldım. X modeli için 500TL fazla ödemem gerekecekti. Soğutma aynı olduktan sonra aradaki minör farkı sorun etmiyeceğim.

Tüm cevaplar için teşekkür ederim. Bu gün uygun bir fırsat bulup 3200TL'ye MSI 2060 Super Gaming aldım. X modeli için 500TL fazla ödemem gerekecekti. Soğutma aynı olduktan sonra aradaki minör farkı sorun etmiyeceğim.

Hayırlı olsun MSİ Gaming serisini kullanıyorum soğutmadan memnunum. 60 derece altında fanlar çalışmıyor zaten. Furmark testinde imzamdaki sistemde Furmark testinde 70 dereceyi geçmedi. Fiyatlar gerçekten çok artmış. Kasım'da aldığıma hala şükrediyorum.

Herkese çok teşekkürler.

Ekran kartım elime ulaştı. Akşam değişimi yapacağım. PNY Quadro'dan geçişte DDU kullanıp driverları kaldırayım mı yoksa bir sorun çıkmadıkça hiç DDU'ya bulaşmasam mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı