Hangi mekanik klavyeyi tercih etmeliyim?

Öncelikle yanıtın için teşekkür ederim dostum. Bu modeller dışında G413 silver önerir misin? Sana göre Romer-G anahtarları nasıldır?
Carbon kullanan biri olarak söylüyorum mükemmel bir klavye.

Romer-G bana göre en iyi anahtar yazı yazması zevkli ne fazla ne az ses çıkarıyor.

Oyun oynarken basış hissi çok tok.

Eğer aklına takılan bişey varsa sorabilirsin.

Carbon kullanan biri olarak söylüyorum mükemmel bir klavye.

Romer-G bana göre en iyi anahtar yazı yazması zevkli ne fazla ne az ses çıkarıyor.

Oyun oynarken basış hissi çok tok.

Eğer aklına takılan bişey varsa sorabilirsin.
Hocam denk geldiğin güzel oldu G413 bir süredir takip ettiğim bir cihaz ancak ortada şöyle bir durum var. Carbon modeli en az 450, Silver modeli ise 340 liradan satılıyor ve Silver modeli Sadece ingilizce dizilime sahip. İngilizce benim için çok sorun olmaz ama Carbon'un benim açımdan farklı bir havası var.

Hocam denk geldiğin güzel oldu G413 bir süredir takip ettiğim bir cihaz ancak ortada şöyle bir durum var. Carbon modeli en az 450, Silver modeli ise 340 liradan satılıyor ve Silver modeli Sadece ingilizce dizilime sahip. İngilizce benim için çok sorun olmaz ama Carbon'un benim açımdan farklı bir havası var.
Zevk meselesi ben hem Türkçe hemde kırmızı led hoşuma gittiği için tercih etmiştim.

İngilizce dizilimde olsa tuş takımı istediğinizde firma size gönderiyor ücretsiz olarak. Klavye eliniz büyükse birazcık küçük kalıyor yani enazından benim için öyle onun dışında klavyeyi gönül rahatlığıyla iki modelinide alabilirsin.

İngilizce dizilimde olsa tuş takımı istediğinizde firma size gönderiyor ücretsiz olarak. Klavye eliniz büyükse birazcık küçük kalıyor yani enazından benim için öyle onun dışında klavyeyi gönül rahatlığıyla iki modelinide alabilirsin.
Anladım hocam çok teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı