Hangi mesleğe sahipsiniz?

Okulda maaşsız işçi. Evde maaşsız banka. Dışarıda kitapçı katili. (Saçma sapan test kitapları öneriyorlar, içlerinden geçiyorum. Şehinşah hocamın dediği gibi: "Sıkı tut elimi, içlerinden geçelim. Şekiller değişik, yüzler belli belirsiz.")

Her gün bir yere gitme zorunluluğu olan ve bir ton iş veren üstüne üstlük yarım saat sonra beni çağıran 40 dakika işe 10 dakika mola veren okulun müthiş bir öğrencisiyim, inşallah gelecekte pilot.

Hocam masteri hangi lisede yaptınız? Kardeşime de düşünüyoruz. Paramız var paramızla rezil olabiliriz.
Hocam ben özel okulda kölelik yapmıyordum. Ama okul tercihi istiyorsanız özel kolejler de kölelik daha güzel oluyor.
Önce hamilelik yazdınız sandım. Hayda dedim. Sonra anladım. Mutlu oldum.
Hocam başımızı yakıcaksınız. Allah'tan doğru okudunuz.

Hocam ben özel okulda kölelik yapmıyordum. Ama okul tercihi istiyorsanız özel kolejler de kölelik daha güzel oluyor.
Hocam bizimki liseye başladı geçen sene ama burada azatlı kölelik sistemi varmış. Devlet okulunda. Bakalım paramızla rezil de olamıyoruz ki. Şu anda 9. seviye köle. 1 yıl da hazırlık okudu. Bazı kolejlerin şartları ağır oluyormuş. Spesifik bir öneriniz var mı?

Hocam bizimki liseye başladı geçen sene ama burada azatlı kölelik sistemi varmış. Devlet okulunda. Bakalım paramızla rezil de olamıyoruz ki. Şu anda 9. seviye köle. 1 yıl da hazırlık okudu. Bazı kolejlerin şartları ağır oluyormuş. Spesifik bir öneriniz var mı?
Hocam parayla rezil olmak istiyorsanız. Doğa ve Hamle kolejleri var ama hamle koleji sadece bazı şehirlerde oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı