Hangi meslek yapılabilir?

Mesela en uygunu hangisi sizce?
Mesela su tesisatı konusunda çok fazla tecrübeye sahip olursan yurtdışına gidebilirsin , yurtdışında bu tür meslekler gerçekten çok kazandırıyor orada yemeyip içmeyip biriktirebilirsin buraya gelip dükkan açarsın

Mesela su tesisatı konusunda çok fazla tecrübeye sahip olursan yurtdışına gidebilirsin , yurtdışında bu tür meslekler gerçekten çok kazandırıyor orada yemeyip içmeyip biriktirebilirsin buraya gelip dükkan açarsın
Buraya gelip dükkan açarsa parasını kaybeder, oraya kazanması daha mantıklı. Henüz yaşı küçük, öğrenmesi ve usta olması zor olmayacaktır. Usta olamasa bile arıza çözecek kadar bilgiye sahip olabilir.

Merhaba arkadaşlar, ben 16 yaşında bir gencim ve okul okumak istemediğimi fark ettim ve bir meslek edinmek istiyorum. İlgilendiğim alanlar genelde teknoloji üzerine fakat babamın yapmamı istediği meslek oto klima tamiri. Yani bana çok garip geliyor sanayide çoğu işçi emeğini alamıyormuş gibi hissediyorum. Yapmamı tavsiye ettiğiniz bir meslek var mı, bu zamanda şu şu yapılır gibi? Not olarak üniversite okumak gibi bir hayalim yok.
kankam yazılım öğren vaktin çok ise

Şimdi şöyle bir şey var babam yurtdışına çıkmamı istemiyor fakat burada baya bi su tesisatçı açığı var 1 tane dükkan var diyebilirim düzgün yapan.

kankam yazılım öğren vaktin çok ise
Sağlam bir üniversiteden diplomam olmadan bana güvenerek nasıl işe alacaklar ki?

Şimdi şöyle bir şey var babam yurtdışına çıkmamı istemiyor fakat burada baya bi su tesisatçı açığı var 1 tane dükkan var diyebilirim düzgün yapan.

Sağlam bir üniversiteden diplomam olmadan bana güvenerek nasıl işe alacaklar ki?
Bölümle alakalı üniversite diploman yoksa yazılım şirketlerine istersen gözün kapalı uygulama yaz yine de almazlar

Yeni konular

Geri
Yukarı